Dolar 27,2108 0.24%
Euro 28,9440 0.02%
Gram Altın 1.683,24 0,18%
Çeyrek Altın 2.812,00 0,11%
Yarım Altın 5.623,00 0,09%
Tam Altın 11.181,24 -0,03%
Yiğitler minderde hünerlerini sergiledi

Yiğitler minderde hünerlerini sergiledi

ABONE OL
21 Haziran 2023, 12:02:49

Tokat’ın Sulusaray ilçesinde düzenlenen spor etkinliği, genç güreşçilerin başarılarıyla dolu bir gün yaşattı. Sulusaray Sebastapolis U15 Serbest Güreş Turnuvası’nda toplamda 73 güreşçi mücadele etti. Bu heyecan verici organizasyon, Tokat Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edildi.

Turnuvaya Almus, Çevreli, Çıkrık, Cilgörü, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Tokat, Turhal ve Zile Güreş Spor Kulüpleri’nden gelen 73 genç güreşçi katıldı. Bu genç sporcular, performanslarıyla göz doldurdu ve izleyenleri büyüledi. Tam anlamıyla mücadele dolu bir gün geçiren güreşçiler, yeteneklerini sergilemek için ellerinden geleni yaptılar.

Bu etkinlikle ilgili daha fazla detay paylaşmak üzere, genç güreşçilerle yapılan bir röportajdan bazı alıntılar sunuyoruz:

– “Bu turnuva benim için gerçekten büyük bir fırsat. Uzun süredir antrenman yapıyor ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bugün burada olmak benim için bir gurur kaynağı.” (Güreşçi A)

– “Rakiplerimizin çok yetenekli olduğunu biliyordum, bu yüzden kendimi en iyi şekilde hazırlamaya çalıştım. Sert mücadeleler yaşadık ve her anın keyfini çıkardık.” (Güreşçi B)

– “Bu turnuva, biz genç sporcular için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Kendimizi geliştirmek ve ilerlemek için buradayız.” (Güreşçi C)

Bu etkinlik, genç güreşçilerin yeteneklerini sergileme şansı buldukları bir platform olarak dikkat çekti. Gençlerin spora olan ilgisi ve yetenekleri, geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Bu tür etkinlikler, genç sporcuların kendilerini göstermesi ve potansiyellerini ortaya koyması açısından önem taşıyor.

Güreş tutkunları ve sporseverler, bu heyecan dolu etkinliği büyük bir ilgiyle takip ettiler. Genç güreşçilerin gösterdikleri performans, geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Bu tür organizasyonların devam etmesi ve genç sporcuların desteklenmesi, spora olan ilgiyi artıracak ve yeni başarı hikayelerine zemin hazırlayacaktır.

Bu etkinlikle ilgili son bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

DİKKAT!  Tokat Valisi Hatipoğlu Okul Servislerini Denetledi Öğretim Yılının Başlangıcında Öğrencileri Okullarında Ziyaret Etti
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments