takip et takip et takip et
Köşe Yazıları

20 Aralık 2019 - 10:13:37 - 1155 Okunma

YETER ARTIK Ufuk Akçekaya

Tokatspor’u ticari emellerine alet ederek kulübü alıp A.Ş. yapan Ufuk Akçekaya bu emeline ulaşamayınca hem kendi dibe vurdu hem de 50 yıllık çınarı Tokatspor’u amatöre düşürmek için inatla devam ediyor.

Başkan Ufuk Akçekaya siz Tokatspor’u alırken kim size ne vaat etti de yerine gelmedi? Başarısızlığınızda neden insanları suçladınız? Böyle bir vaat vardı da neden bunu çıkıp aslanlar gibi açıklamadınız? Siz bu kulübü alırken kâr ve zararın size ait olacağını neden düşünmediniz? Yok öyle yağma hasanın böreği… Olur! Hem kulübün tek yetkilisi olacaksınız hem de Tokat halkından yardım talep edeceksiniz. Buna cinlik denir. Sizin dediğiniz şartlarda bu kulübü alacak Elazığlı değil yüzlerce Tokatspor sevdalısı çıkardı. Bu işlerin bu kadar kolay olmadığını halâ idrak edemediniz mi?

Başkan, Tokat halkından intikam alma gibi bir düşünceniz varsa inanın siz kaybedersiniz. Bu şehir küllerinden doğmayı pekâlâ bilir, yeter ki siz Tokatspor’un üzerinden elinizi çekip Tokat ismini dahi ağzınıza almayın. Bu taraftar artık size güvenmiyor çünkü siz samimi değilsiniz. Önce Tokatspor diye sahaya sürdüğünüz bu gençlerin karınlarını doyurun, anne babalarına güven aşılayın. Bu pırıl pırıl gençlerin geleceğiyle oynamayın. Düşün artık Tokatspor’un yakasından. Biz bize yeteriz sana bu şehrin ve Tokatspor’un ihtiyacı yok.

"Nurettin İşleroğlu" diğer yazıları için tıklayın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku