takip et takip et takip et
Yeşilyurt

27 Kasım 2019 - 491 Okunma

YEŞİLYURT’TA ÇİLEK ÇİFTÇİSİNE ZİYARET

Abone Ol

Yeşilyurt Kaymakamı Muhammed Sait Baytok İlçenin Çırdak Mahallesindeki Çilek Üretim alanında incelemelerde bulundu.

Yeşilyurt’un Çırdak Mahallesinde Tarım Tokat Projesi Kapsamında Çilek Yetiştiriciliği Projesini uygulayan çiftçinin çilek tesisinde incelemelerde bulunan Muhammed Sait Baytok ve beraberinde İlçe Tarım Müdürü Sinan Kartal,çiftçi Doğan Erkoç’tan çilek üretimi ve bu yıl ki verim hakkında bilgiler aldı.

Yeşilyurt Kaymakamı Baytok, üreticilerin verilen desteklerden yaralanmalarını sağlamak için gerekli her türlü gayreti sarf ettiğini, amaçlarının ilçede çilek üretimini daha geniş alanlara yayarak yaygınlaştırmak olduğunu söyledi. Üreticilerin çilekten almış olduğu verimi görünce de memnun olduğunu belirten Yeşilyurt Kaymakamı Baytok, çiftçilerimizin her zaman yanında olduğunu ve bundan sonra da yanında olacağını ifade etti.


" YEŞİLYURT’TA ÇİLEK ÇİFTÇİSİNE ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YEŞİLYURT’TA ÇİLEK ÇİFTÇİSİNE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YEŞİLYURT’TA ÇİLEK ÇİFTÇİSİNE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku