takip et takip et takip et
Manşet

14 Ocak 2020 - 362 Okunma

YEREL BASIN GÜÇLÜ OLMALI

Abone Ol

Başkan Mantar, çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Memur Sen İl Temsilcisi ve Sağlık Sen Tokat Şube Başkanı Suat Mantar, “Yerel basının güçlü olmasına önem verilmeli. Yerel basının güçlü olması haberlerin kalitesini artırır. Sorunlarınızı dertlerinizi biliyoruz ve her zaman sizin yanınızdayız”

Memur Sen İl Temsilcisi ve Sağlık Sen Tokat Şube Başkanı Suat Mantar Tokat’ta faaliyet gösteren ulusal ve yerel basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

“BASINA SONUNA KADAR DESTEK VERİYORUZ”

Basının güçlü olmasını önemsediğini belirten Mantar, “İnsanların daha özgür düşünmesi, ülkemizde demokrasinin tam manasıyla yerleşip güçlenmesi adına sendika olarak hareket ediyoruz. Sendikayız, sivil toplum örgütü olmamız münasebeti ile sivil toplumu ilgilendiren her alan bizim çalışma alanımız. Medya mensuplarının işi ile sivil toplum örgütü kanadında yapmak istediğimiz işler aynı. Siz özgür basın diyorsunuz, bizde özgür birey diyoruz. Bağımsız, demokratik hak diyorsunuz, biz ülkemize demokrasinin yerleşip güçlenmesi diyoruz yani amacımız aynı. Bunun için sizi daha iyi anlıyoruz. Bu anlamda basına verilmesi gereken desteğin çok altında destek aldığını düşünüyoruz. Biz Memur Sen ve Sağlık Sen ailesi olarak gerçekten ortak hareket edilmesi gereken, basının desteklenmesi gereken ne varsa sonuna kadar destek veriyoruz. Basına maddi ve manevi destek olunmalı. Sivil Toplum Örgütü olarak desteğim sonuna kadar sizlerle. Haberi olduğu gibi net bir şekilde bildiriyorsunuz, kar demiyorsunuz kış demiyorsunuz, işinizin zorluğunu biliyoruz. Dertlerinizi sıkıntılarınızı çok iyi biliyoruz.” Dedi.


" YEREL BASIN GÜÇLÜ OLMALI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YEREL BASIN GÜÇLÜ OLMALI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YEREL BASIN GÜÇLÜ OLMALI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku