takip et takip et takip et
Gündem

30 Ekim 2019 - 632 Okunma

YENİDEN REFAH PARTİSİ YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ

Abone Ol

Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal: “Millî Görüş zihniyetini ve "Önce Ahlak ve Maneviyat" prensibinin her alanda hâkim kılınmasını temel alıyoruz.”

Milli Görüşün Lideri, rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığında kurulan Yeniden Refah Partisi’nin Tokat İl Yönetimi oluştu. İl Başkanı Ali Daldal Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Doğan, Aytaç Ay, Ahmet Doğan, Ömer Kodal ve Süleyman Gürel ile birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular. Hem 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutladılar hem de partilerinin 17 Kasım 2019 Pazar günü Ankara’da gerçekleştireceği 1. Olağan Genel Kurulun duyurusunda bulundu.

RAHMETLİ ERBAKAN’IN DA DOĞUM GÜNÜ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Kılıç ile sohbet eden Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal, içinde bulunduğumuz 29 Ekim gününün Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümü olmasının yanında, Milli Görüşün lideri rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın da doğum yıldönümü olduğunu hatırlattı. “Böylesi güzel bir günde, Yeniden Refah Partisi ile milletimiz tarafından yüzyıllardır özümsenmiş bulunan Millî Görüş zihniyetini ve “Önce Ahlak ve Maneviyat” prensibinin her alanda hâkim kılınmasını temel alarak, kaba kuvveti değil, hak ve adaleti üstün tutarak, bütün insanlığa ve mahlûkata şefkatle muameleyi esas alarak, güçlü olanın haklı sayıldığı değil, haklı olanın güçlü olduğu bir Türkiye ve dünya için mücadele etmek üzere yola çıktığımızı vurgulamak üzere geldi. Genel Başkanımız Fatih Erbakan ile çıktığımız yolda her türlü zulmü ve haksızlığı ortadan kaldırmayı, iyinin, güzelin, faydalının, adaletin, doğrunun hâkim olmasını temin edici faaliyetlerde bulunmayı, milli ve manevi değerlere bağlı, ahlaklı ve faziletli bir toplum inşa etmeyi, bireylerin her alanda temel hak ve hukuklarının korunmasını siyasi anlayışının temel referansı olarak kabul ediyoruz.” dedi.

KILIÇ, MİLLİ GÖRÜŞ EKONOMİ MODELİNE VURGU YAPTI

Gazetemiz Sahibi Fatih Kılıç da Yeniden Refah Partisi Tokat Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederken Milli Görüş Ekonomi Modelinin sahiplenilmesi gereken bir gerçekçi model olduğunu belirtirken, rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘Davam’ kitabının çok iyi okunup, anlaşılması gerektiğini belirtti ve yöne dönem çalışmalarında başarılar diledi.


" YENİDEN REFAH PARTİSİ YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YENİDEN REFAH PARTİSİ YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YENİDEN REFAH PARTİSİ YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku