takip et takip et takip et
Gündem

29 Temmuz 2020 - 359 Okunma

YENİ VETERİNERLER GÖREVİNE BAŞLADI

Abone Ol

Tarım ve Orman Bakanlığınca 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında açıktan atama ile Tarım İl Müdürlüğüne atanan Veteriner Hekim ve Mühendis personellerin sözleşmeleri törenle imzalandı.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen sözleşme imza törenine; İl Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Ümit Ok ve Halil İbrahim Sever, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ersin Polat ile Merkez ve İlçelerde görev yapacak sözleşmeli personeller katıldı.

İl Müdürü Orhan Şahin imza töreninde yaptığı konuşmada: “İlimize atanan 15 sözleşmeli personel olarak göreve başlayacaksınız. Bizler Tarım ve Orman Bakanlığı ailesi olarak büyük bir aileyiz. İlimiz tarım potansiyeli yüksek önemli bir il sizlerle İlimiz ve dolayısıyla ülkemiz tarımına çok şeyler katacağımızı düşünüyorum. Ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak, çiftçilerimize daha iyi hizmet anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarda bundan sonra sizlerin katkı ve desteğiyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Bakanlığımız tarafından uygulanan ve uygulanacak projelerde İlimizin gelişmesi ve zenginleşmesinde sizlerin de önemli katkılarınız olacağını temenni ediyorum. Çok çalışarak üretimi daha da artırmak mecburiyetindeyiz. İşinizi sevin keyif alarak yapın, kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışın sizlere güveniyor ve hep birlikte çok güzel şeyler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Tüm çalışmalarınızda evvela Devletimizi, Bakanlığımızı, temsil ettiğinizi asla unutmamanızı ve görev ve davranışlarınızla örnek olmaya çalışmanızı,  yapılan sözleşmenin Ülkemiz ve İlimiz tarımına ve hepimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.”  dedi.

Yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla tören sona erdi.


" YENİ VETERİNERLER GÖREVİNE BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YENİ VETERİNERLER GÖREVİNE BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YENİ VETERİNERLER GÖREVİNE BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku