takip et takip et takip et
Gündem

30 Kasım 2019 - 287 Okunma

YENİ KAPI ETKİNLİK ALANINDA ZİLE RÜZGARI

Abone Ol

İstanbul Yeni Kapı Etkinlik alanında yapılan Tokat Günlerinde Zile yöresel ürünleri ve 7000 yıllık tarihi ile yerini aldı.

28 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında “Tokat’a Gitmek Gerek” sloganı ve “Tokatlılar Tek Yürek” çağrısı ise Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilen Tokat Günleri ziyaretçilere kapılarını açtı. Önceki gün yapılan etkinlik sonrasında Siyasi, Bürokrat ve STK temsilcilerinin katılımlarıyla TOKKON ev sahipliğinde bu sabah kahvaltıda bir araya geldi.

Hemşerileri ve Zileli iş adamları ile bir araya geldikleri için mutlu olduğunu ifade eden Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, bu tarz etkinliklerin önemine dikkat çekerek, “Türkiye’nin farklı illerinde bu etkinliklerin yapılmasını arzu ediyoruz. Zileli hemşerilerimizle bir araya gelme fırsatımız oldu. Bölge turizmi açısından önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.


" YENİ KAPI ETKİNLİK ALANINDA ZİLE RÜZGARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YENİ KAPI ETKİNLİK ALANINDA ZİLE RÜZGARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YENİ KAPI ETKİNLİK ALANINDA ZİLE RÜZGARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku