Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.134,55 0,23%
Çeyrek Altın 1.898,00 0,05%
Bitcoin 430004 -0.77032%
Ethereum 30941 0.12893%
Yarım Altın 3.796,00 0,03%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
Yazılım İçin Laptop Önerileri

Yazılım İçin Laptop Önerileri

ABONE OL
06 Nisan 2022, 12:30:23

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Yazılım İçin Laptop Önerileri yapacağım ve Bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz bunlar hakkında konuşacağım. Bunların yanı sıra bilgisayarımızda hangi donanımları tercih etmeliyiz bunu konuşacağız. Kullanacağımız Donanımlardan biri soğutucu stand olmalı çünkü işlemciyi soğutma ve masaya bir şey dökülürse teması kesmek için işinize yarayacaktır. Bir diğer sorumuz bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz? Şimdi lafı çokta uzatmadan ilk bilgisayarımıza geçelim.

Dell wostro 3501

 • İntel core i3
 • 8 gb ram
 • 256 gb ssd
 • Windoes 10
 • 15’6
 • Full hd ekran

10. nesil bir işlemciye sahip fakat intel serisinin ilk işlemcilerinden olduğu için çok da iyi bir işlemci değil. Ram kapasitesi 8 gb yükseltmenize gerek yok diyebilirim fakat siz derseniz ki benim bilgisayarım 16 gb ram bulundursun tercih sizin. Almanızı tavsiye ediyorum ucuz ve güzel performans verecek bir laptop. Tasarım olarak bakarsak da ince ve zarif duruyor.

ASUS F543NA

 • 4 gb ram
 • 128 gb ssd
 • İntel celeron
 • Full hd ekran
 • Windows 10

Bu bilgisayarı sadece webde takılmak, web site işleri ve Düzenlemeleri yapmak isteyenler için öneriyorum. Fiyat bakımından iki bin lira değerlerin de gerçekten çok ucuz bir laptop. Almanızı tavsiye ediyorum.

Lenovo v15-ada

 • Amd ryzen 5
 • 8 gb ram
 • 256 gb ssd
 • Freedos
 • Full hd ekran

Bu bilgisayarımızda diğer pclere göre gerçekten daha iyi özellikler bulunuyor. Amd işlemci konusunda ismini intel kadar duyurmamış olabilir fakat intelden kötü kesinlikle değil çünkü amd işlemcilerin verdiği performans gözler önünde olunca kesinlikle kötü olmadığını fark edeceksiniz. Daha detaylı bilgi için workstationpc.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler