takip et takip et takip et
Köşe Yazıları

18 Aralık 2018 - 10:05:32 - 28 Okunma

YAZIKLAR OLUYOR TOKATSPORUMUZA

YAZIKLAR OLUYOR TOKATSPORUMUZA

Tokatsporumuz sahamızda Fatih Karagümrük Aş. Kulübüne 1-0 mağlup oldu. Ne diyelim maçta yaşanan olaylardan sonra artık Tokatsporumuza yazık oluyor demeden başka çaremiz kalmıyor. Yazıklar olsun, yazıklar olsun diyelim.

Halbuki sezon başında kulübümüze sahip çıkılarak A.Ş olmasında iyi temennilerle verildi. Kulübümüzün eski başkanları ile toplantılar düzenleyerek onlara plaketler verilerek onurlandırıldılar. Ülkemizdeki şöhretli futbolcuları ilimize getirerek GOP Stadyumunda gösteri maçı yapılarak Tokatlı futbol severler heyecanlandırıldı. Bütün bu güzelliklerden sonra Lig maçlarında alınan kötü neticelerle ligde klasmanın en son sıralarına demir atan bir Tokatspor olarak yoluna devam eden bir görüntü içerisinde yazık olur diyelim.

Tokatspor- Fatih Karagümrük Aş. Maçında gözümüze takılan önemli ayrıntılara gelince

1-    Her maçımızda olduğu gibi protokol tribününün manzarası takımımıza olan alakanın nabzını gösteriyordu. Bu maçta protokol tribünündeki manzara oldukça renkli idi. Son maçlarımızda oralarda hiç görme görmediğimiz Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu maçımızda idi, kulüp başkanımız Ufuk Akçekaya İstanbul’dan gelen Yönetim Kurulu üyelerimizden Ender Demirtaş ve ekibi, Fatih Karagümrük A.ş. Başkanı ülkemizin ilk futbol menajerlerinden olan Süleyman Hurma, TSO Başkanı Ali Çelik, Medikal Park Tokat Hastanesi patronlarından Dr. Bilal Durmaz, Gençlik Spor İl Müdürü Cemil ÇAĞLAR, İl Özel İdaresi Sekreteri Recep Gökçe ve protokol tribününün bu güne kadar devamlı müdavimleri sadece bayan yönetici Işıl Hanımın yokluğu dikkat çekti.

2-    Devre arası yönetim kurulumuz üyesi Ender Demirtaş ve Kulüp Başkanımız Ufuk Akçekaya’nın kavga ile sonuçlanan münakaşaları hiç de iyi olmadı. Kulüp başkanımız başta ilimize yeni atanan SAYIN Valimiz Ozan Balcı, Belediye Başkanımız ve vilayetimizin önemli iş adamları ve kişiler ile ilişkilerini en üst seviyede tutmalıdır. Başkanımız çok kritik bir konumda bulunan takımımızı el birliği ile birlik beraberlik içerisinde tek vücut olarak bir arada hareket etmeliyiz. Bu diyaloğu sağlamasını başkanımızdan bekliyoruz.

3-    Takımımızın 12. Adamı konumunda taraftarlarımız geçen hafta acı bir kayıp vererek statta yerlerini almışlardı. Genç yaşta hayatını kaybeden taraftarımız Emre Şenol için gerek takımımız sahaya çıktıkları pankartla, gerekse rakibimiz Fatih Karagümrük futbolcuları taraftarlarımızın karşılarına giderek taziyelerin bildirmeleri yine İstanbul’dan gelen 15’liler gurubu temsilcileri merhum Emre Şenol için tribünde taraftarlarla bir arada oturmaları merhum Emre Şenol’a taziyelerini bildirmeleri büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Bizde buradan taraftarımız merhum Emre Şenol’a Allah’tan rahmet diler, tüm taraftar gurubu ve ailesine taziyelerimizi bildiririz.

 

MAÇIN ANALİZİ

Takımımız maçı 1-0 kaybetmesine rağmen birinci devrenin son 15 dakikasında 2. Devrede maçın sonuna kadar oynadığı futbol bizleri Tokatlı futbol adamlarını tatmin etti. Takımımızın yaptığı mücadele ilk defa yaptıkları varyasyonlarla girdikleri gol pozisyonlarını üretmelerine rağmen, gol atamamış olsalar da taraftarlarımızı memnun ettiler. Hülasa olarak bu sezon birinci devreyi son sırada tamamlayan takımımıza, 2. Devrede en az 3 adet forvet hattına transfer yapmalıyız. Bu arada takımımız tüm taraftar birimleri ile Sayın Valimiz ile Sayın Belediye Başkanımız ile önemli iş adamlarımız ile İstanbul’daki Tokatlılarla ellerimizi taşın altına koyarak kulübümüze sahip çıkmalıyız. Takımımızın bundan sonra yapacağı 2. Devre maçlarında birlik beraberlik içerisinde olmamızı temenni eder, sayın sporseverlere saygılar sunarız.  

"Ercan Süsoy" diğer yazıları için tıklayın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku