takip et takip et takip et
Gündem

7 Eylül 2019 - 234 Okunma

“YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ OLANLARIN HİZMETİNDEYİZ”

Zile Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve bizler her zaman sizlerin yanındayız. Devlet olarak her zaman yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızın hizmetindeyiz. Herhangi bir sorun ya da talebiniz olduğunuzda bizlere rahatça iletebilirsiniz." dedi.

Zile Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve bizler her zaman sizlerin yanındayız. Devlet olarak her zaman yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızın hizmetindeyiz. Herhangi bir sorun ya da talebiniz olduğunuzda bizlere rahatça iletebilirsiniz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Zile’de Huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinleri bir araya geldi.

Huzurevi ziyaretinde yaşlılarımızla yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, burada yapılan çalışmalarla ilgili kurum yetkililerinden bilgi aldı.

Tek tek konuşup sohbet ettiği huzurevi sakinlerinin  herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve bizler her zaman sizlerin yanındayız. Devlet olarak her zaman yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızın hizmetindeyiz. Herhangi bir sorun ya da talebiniz olduğunuzda bizlere rahatça iletebilirsiniz. Sorunlarınızı çözüp, isteklerinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi.

Huzurevi sakinleri gerçekleşen ziyaret nedeniyle duydukları memnuniyeti belirterek, Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür ettiler.


" “YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ OLANLARIN HİZMETİNDEYİZ” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ OLANLARIN HİZMETİNDEYİZ” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ OLANLARIN HİZMETİNDEYİZ” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku