takip et takip et takip et
Günlük

9 Eylül 2019 - 344 Okunma

Yaşasın okulumuz…

Start verildi ve yarış başladı… Ülkemizde eğitim-öğretim hayatı bilgi edinmek, keşfetmek ve üretmekten ziyade ezberle-sınava gir-unut üçleminde şekilleniyor.

Start verildi ve yarış başladı… Ülkemizde eğitim-öğretim hayatı bilgi edinmek, keşfetmek ve üretmekten ziyade ezberle-sınava gir-unut üçleminde şekilleniyor. Canı isteyenin dümeni istediği yöne çevirdiği eğitim sistemimizde dünya standartlarına yetişmek pek mümkün değil. Malumunuz pilot uygulamalarla sosyal deney alanına dönüştü eğitim sistemi. Haliyle kendini, yeteneklerini ve zihnini geliştirmeye uygun ortamı burada bulamayan öğrenciler başka ülkelere giderek şanslarını orada deniyor. Sonra da beyin göçü neden oluyor diye kara kara düşünüyoruz. Yapay zeka, yazılım ve genetik bilimi ile geleceğin inşa edildiği günümüzde biz hala inşaat dikmek için işsiz mühendisler yetiştiriyoruz. Gençlere ve ailelere not; Eğitim artık okullarda verilen bir şey olmaktan çıktı. Kendi eğitiminize kalite katmak için çabalayın. Çünkü bilgiye ulaşım hiçbir çağda bu kadar kolay olmamıştı. Başarılar…


" Yaşasın okulumuz… konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Yaşasın okulumuz… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Yaşasın okulumuz… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku