takip et takip et takip et
Gündem

15 Ekim 2020 - 468 Okunma

YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Abone Ol

Niksar’da “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışması ödül töreni düzenlendi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kaymakamlık Toplantı Salonunda Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Tokat İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Cihat Zülfüoğulları ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler takdim etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli yetişmelerini; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, görsel ve edebi alanda düzenlenen yarışma sonucunda il birincileri belirlendi.

SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK

Yarışmada Tokat il birincisi olan öğrencileri tebrik eden Kaymakam İlhami Doğan, edebi eser alanında birinci olan Niksar Şehit Bülent Ay Ortaokulu öğrencisi İklim Arslan’ a ve görsel eser alanında birinci olan Niksar Gürçeşme Ortaokulu öğrencisi Esma Celep’ e ödüllerini takdim etti.

Öğrencilere belge ve hediyelerinin verilmesinin ardından tören sona erdi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerin eserleri, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde düzenlenecek olan yarışmada yarışmaya hak kazandı.


" YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku