takip et takip et takip et
Gündem

29 Ekim 2019 - 422 Okunma

YARICI’DAN İYİ PARTİ VE CUMHURİYET MESAJI

Abone Ol

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde İYİ Parti'den Tokat Belediye Başkan Adayı olan Diş Hekimi Hüseyin Yarıcı, İyi Parti'nin 2. kuruluş yıldönümü ve Cumhuriyetin ilanının 96. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Partisinin 2. kuruluş yılını kutlayan ve Cumhuriyet için kanlarını dökmüş şehitleri rahmetle anan Hüseyin Yarıcı’nın mesajı şöyle oldu:

“İki yıllık süreçte İyi partinin Türkiye siyasetinde farkındalık yarattığını görüyoruz göreceğiz. Yüreği vatan bayrak millet sevgisiyle yanıp tutuşan  genel başkanımız sayın Meral Akşener’in etrafında kenetlendik. Memleketimize milletimize en iyi hizmeti yapacak, halkımızın refah ve mutluluk içerisinde yaşamasını sağlayacak politikalarla İyi parti fark yarattı daha da yaratacaktır. Bunu bizlere inanan halkımızla birlikte başaracağız.

Kadrolarına ve politikalarına inandığım iyi partide;

Öncelikle İyi partinin bir üyesiyim.

İyi partinin kurucu il başkanlığında il başkan yardımcılığı il divan kurulu üyeliği

İyi parti milletvekili aday adayı

İyi partinin Tokat belediye başkan adayı olarak görevlendirilmem şahsım adına gurur tablosu. Bundan sonrada karolarına inandığım İyi partide siyasete devam edeceğim. Milletime memleketime partime bir katkı sunabilirsem ne mutlu bana.

İyi parti Türkiye siyasetine yeni bir enerji vermiştir. Ekonomide sağlıkta eğitimde yargıda iç ve dış politikalarda çözüm önerileri sunan alternatif parti anlayışı getirmiştir.

Genel başkanımız Meral Akşener’in söylemiyle Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi işlemiyor. Bir an önce parlamenter sisteme geçişten yanayız. Milletin seçtiği vekiller milli meseleleri, bölgesindeki problemleri milletin Meclis’ine taşımalı ve çözüm üretmelidir.

Tarımda, sanayide, teknolojide çalışan üreten bir ülke yaratmalıyız. Üreten bir ülke olursak işsizliğe çare oluruz. Üreten bir ülke olursak kendi kendine yeten bir ülke oluruz. Üreten ülke refah düzeyi yüksek bireyleriyle dışa bağımlı olmaktan kurtulur.

Bunları da başarmanın birinci yolu toplumsal ahlaki değerlere sahip çıkarak olur.

Bölgesel ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak o bölgeye uygun yeni fabrikalar açılmalı. Buralarda üretilen kaliteli ürünleri dünya piyasasına pazarlayan halkına iş aş veren ülke olmalıyız.

Cumhuriyetin kuruluşunda büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tarımda, sanayide, teknolojide, sosyal yaşamda yaptığı devrimleri tekrar hayata geçirmeliyiz.

Buna sebep Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 96. yılı münasebetiyle milletimin Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kuruluşunda, öncesinde ve sonrasında ülkemizin birliği vatanımızın bütünlüğü için şehit olmuş bütün yiğitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun.” ifadelerini kullandı.


" YARICI’DAN İYİ PARTİ VE CUMHURİYET MESAJI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YARICI’DAN İYİ PARTİ VE CUMHURİYET MESAJI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YARICI’DAN İYİ PARTİ VE CUMHURİYET MESAJI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku