Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439249 -0.10231%
Ethereum 31266 0.46085%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
YARDIMCI ANTRENÖR FURKAN GÜR: “SORGUN MAÇI BİZİM ZORLU BİR MAÇ, GALİBİYET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

YARDIMCI ANTRENÖR FURKAN GÜR: “SORGUN MAÇI BİZİM ZORLU BİR MAÇ, GALİBİYET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

ABONE OL
08 Ekim 2020, 09:27:39

Tokat Belediye Plevnespor Yardımcı Antrenörü Furkan Gür, gazetemize yapmış oldukları açıklamasında Sorgun maçının zor olacağını ve maçın hazırlıklarına başladıklarını belirtti.

            AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Belediye Plevnespor’da ligin altıncı haftasında Covid-19 testinden geçmiş ve bir oyuncusunda korana virüsü vakasına rastlanmıştı. Yaşanan bu olaydan sonra testi pozitif çıkan oyuncu ve temaslı 4 sporcu karantinaya alındı. Diğer oyuncularla antrenmanlarına devam eden Mavi-Beyazlılar, 14 Ekim Çarşamba günü deplasmanda oynayacakları Sorgun maçının hazırlıklarına başladı. İlker Altan’ın babasının rahatsızlığından katılmadığı idmanda yardımcı antrenör Furkan Gür, nezaretinde antrenmanlar yapıldı. Öğrencilerine sabah ve akşam günde çift idman yaptıran Furkan hoca Fitness, güç, kuvvet ve kondisyon ağırlıklı antrenmanlar uyguluyor. Semih Çelik ve Jonas Kvalen eksik oyuncusu bulunmayan Tokat ekibini önümüzde ki süreçte zorlu bir lig maratonu bekliyor.

            Antrenman öncesinde İlker Hocanın eksiliğinde takımın başında olan Furkan Gür, Tokat Gazetesi’ne takım hakkında ve yapılan antrenmanlardan bahsetti.

FURKAN GÜR: “COVİD-19 AÇIKÇASI BİZİM ve TAKIMIN BAŞINA BELA OLDU”

Zorlu bir süreçten geçtiklerini ifade eden Tokat Belediye Plevnespor Yardımcı Antrenörü Furkan Gür, “maalesef, Covid-19 açıkçası bizim ve takımın başına bela oldu. Geçen hafta 1 oyuncumuzun pozitif çıkması, 3 oyuncumuzun da yakın temas olmasından dolayı antrenmanlarımıza eksiklerle devam ediyoruz. Başantrenörümüz İlker Altan’da babasının rahatsızlığından ötürü aramıza katılamayacak, bir süre. Bir hafta sonra zorlu bir deplasman maçımız var, hedef maçımız. Ara girdiği için o maçta bizleri zorlayacak, Sorgun maçının hazırlıkları da başladık. Sakat oyuncularımız olduğu için iki izin verdik, Salı günü başladık. Semih Çelik ve Jonas Kvalen eksik, onlarda en kısa zamanda aramıza katılacaklar. Sorgun maçı bizim zorlu bir maç, hazırlıklarımız devam ediyoruz, galibiyet için çalışıyoruz.” dedi.

“TOP ANTRENMANLARINI DAHA ÇOK RAKİP ANALİZLERİNE GÖRE YAPIYORUZ”

Mavi-Beyazların yapılan antrenmanlardan da bahseden Gür, “bizim için zorlu bir süreç olacağından günde çift antrenmanlar yapıyoruz. sabah Fitness, güç, kuvvet ve kondisyon ağırlıklı antrenmanlar. Akşamlar ise, Ali Yücel Spor Salonu’nda top idmanları gerçekleştiriyoruz. Top antrenmanlarını daha çok rakip analizlerine göre rakiplerimize göre yapıyoruz. Her şeyimiz istatistiklere göre çalışmalarımıza bu şekilde devam ediyoruz. Defans, atak, blok çalışmalarını hepsini oynayacağımız rakiplere göre ayarlanıyor. Bu şekilde devam ediyoruz çalışmalarımıza.” açıklamasında bulundu.

Tokat Belediye Plevnespor Yardimci Antrenoru Furkan Gur
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler