takip et takip et takip et
Manşet

23 Ocak 2020 - 290 Okunma

YANGIN MAĞDURU ESNAF İLE TOPLANTI

Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda Yazmacılar Hanında zarar gören esnafların durumu ele alınarak yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kamu Kurum Yöneticileri ve Yazmacılar Hanı esnafı katıldı.

Esnafların durumunun ele alınarak değerlendirildiği toplantıda kurum yöneticileri kurumların yaptığı çalışmaları anlattı.

Esnafların Türkiye’nin, Tokat’ın kültürünü tarihten bugünlere yarınlara taşıyan birer değer olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı “Sizler, sadece bir esnaf değilsiniz, aynı zamanda şehrin ortak hafızasısınız. Tokat’ımız için değerlisiniz, kıymetlisiniz. Size elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Hep birlikte devlet, millet ve halk olarak yardımlaşma ve dayanışma duygusu ile işleri halletmeye çalışacağız. Bizler sizleri seviyoruz ve sizlere olan desteğimiz tamdır. Sizlerin her zaman yanındayız. Hep birlikte sorunlarınızı çözeceğiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı sözlerini şöyle tamamladı: “Yaşanan bu acı olayda can kaybı olmaması tek tesellimiz. İnşallah sizi eski yerinize ve güzel günlerinize kavuşturacağız. Hepinize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum, üzüntünüzü paylaşıyorum, devletimizin milletimizin sizi ayağa kaldıracak gücü imkanı var.” diye konuştu.


" YANGIN MAĞDURU ESNAF İLE TOPLANTI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YANGIN MAĞDURU ESNAF İLE TOPLANTI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YANGIN MAĞDURU ESNAF İLE TOPLANTI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku