takip et takip et takip et
Gündem

21 Eylül 2020 - 455 Okunma

YALANI ELBİSE GİBİ GİYİYORLAR

Abone Ol

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, muhalefetin siyaset anlayışını eleştirdi:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, muhalefetin siyaset anlayışı eleştirerek, “Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen, hiç çekinmeden, hiç imtina etmeden kolayca ifade eden bir muhalefet anlayışı var. Milletin sevinciyle sevinemeyen, derdini ile dertlenemeyen bir muhalefet bloğu anlayışı var.” dedi.

AK Parti Tokat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi, 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi bahçesinde yapıldı. Kongreye AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Artvin Milletvekili E. Erkan Balta, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Sivas ve Amasya İl Başkanları, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, İl Başkanı Metin Polat Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kadın Kolları İl Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Gençlik Kolları İl Başkanı Mesut Aktürk, İlçe Başkanları, belde belediye başkanları ve delegeler katıldı.

Genel Merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığını atanan Ömer Faruk Doğanöz’ün konuşmasının ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Başkanı Metin Polat ve Milletvekilleri Mustafa Arslan ile Yusuf Beyazıt konuşma yaparak yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin bir vefa hareketi, bir aşk hareketi olduğunu söyleyen Kandemir, hafta sonu birçok yerde ilçe kongrelerini yaptıklarını ifade eden Kandemir, “Her şeyin paramparça olduğu, ideallerin, hayallerin değerlerin paramparça olduğu, dünyada insanların duygularının, umutlarının paramparça olduğu dönemde AK Parti siyasi hareketi, ‘iman varsa imkan vardır’ diyerek, yeni bir siyaset dilini adeta inşa ediyor. Bazen tarihin içerisinden akıp geçerken aktörler, insanlar yaptıkları çalışmanın neye tekamül ettiğini fark edemeyebilirler.” diye konuştu.

“ÜLKEMİZİN CİDDİ BİR MUHALEFET SORUNU VAR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ise ülkede ciddi bir muhalefet sorunu bulunduğunu kaydederek, “Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen, hiç çekinmeden, hiç imtina etmeden kolayca ifade eden bir muhalefet anlayışı var. Hiç de çekinmiyorlar. Milletin sevinciyle sevinemeyen, derdi ile dertlenmeyen bir muhalefet bloğu anlayışı var. Şunun şurasında Karadeniz’de gaz bulmuşsunuz. Ya da salgın sürecinde olağanüstü başarılı bir performans göstermiş Türkiye. ‘Gururla tebrik ediyoruz sizi, şükür gaz bulundu. Türkiye’nin cari açığı düşecek. Ülke zenginleşecek. Milletimiz daha fazla refah içerisinde yaşayacak’ diyemeyen, dudak ucuyla, bunu nasıl itibarsızlaştırırız diye siyaset üreten bir muhalefet bloğu var. Dün hasım gibi gözükenlerin bir anda nasıl hısım olduklarını da gördük biz” diye konuştu.

BAŞKAN DOĞANÖZ OLDU

Artvin Milletvekili E. Erkan Balta’nın divan başkanlığını yaptığı kongrede konuşmaların ardından yapılan seçimle Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ömer Faruk Doğanöz Merkez İlçe Başkanlığı’na seçildi.

Yeni oluşan yönetim listesi şöyle oldu: Ali Çalışkan, Ahmet Öztürk, Geylani Kıymet, Ali Doğan, Aydın Özkılıç, Bahattin Öztaş, Bekir Demirci, Büşra Nur Bayrak, Duran Öztürk, Erhan Sevindik, Fatih Karataş, Ferhat Altunbay, Hacı Salih Uslu, Hasan Baki Çavdar, Hasan Koçyiğit, İlhan Arslantaş, İlyas Aslan, Kamil Çağlar, Mersin Taştan, Merve Nur Çal, Murat Öktem, Neriman Küçük, Nuray Özmen, Oğuz Yılmaz, Okan Arslan, Özkan Helvacıoğlu, Özkan Kuşakoğlu, Yücel İsot, Mürvet Sema Çınar.


" YALANI ELBİSE GİBİ GİYİYORLAR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YALANI ELBİSE GİBİ GİYİYORLAR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YALANI ELBİSE GİBİ GİYİYORLAR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku