Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.165,63 -0,05%
Çeyrek Altın 1.931,00 -0,36%
Bitcoin 434224 0.3384%
Ethereum 29659 -0.30528%
Yarım Altın 3.863,00 -0,34%
Tam Altın 7.655,54 -0,47%
Yaklaşan seçimler öncesi Mansur Yavaş’tan çok konuşulacak çıkış: Geliyor gelmekte olan

Yaklaşan seçimler öncesi Mansur Yavaş’tan çok konuşulacak çıkış: Geliyor gelmekte olan

ABONE OL
15 Ocak 2023, 08:22:19

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçimlerden sonra ülkenin daha konforlu ve mutlu bir şekilde insanları kucaklayacağını, onları seven, saygı duyan, hakir görmeyen ve aşağılamayan bir yönetim şekli ile Türkiye’nin 100. yılına ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği büyük ve güçlü Türkiye’ye erişeceğimizi söyledi.

Çankaya Belediyesi, Çayyolu Hizmet Binası, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinde inşa ettiği Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi, Boztepe Mahallesinde inşa ettiği Boztepe Parkı ve Kızılırmak Mahallesinde inşa ettiği Eti Maden Parkı’nı toplu açılış töreni ile hizmete sundu. Açılış törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katıldı.

“25 YILDIR ANKARA BÜYÜKŞEHİR’DEN ALACAĞI BİRİKMİŞTİ”

Mansur Yavaş, Çankaya Belediyesi tarafından inşa edilen Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi, Boztepe Parkı ve Eti Maden Parkı’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Eski yönetim zihniyeti, nereden çok oy alırsam oraya hizmet ederim anlayışı ile hareket ediyordu. Bu nedenle Çankaya ve Yenimahalle 25 yıldır hizmet alamıyordu. El ele verdik ve birlikte çalışıyoruz. Lavanta Parkı bitti, İncek Bulvarı üzerinde 200 bin metrekareye yakın bir rekreasyon alanı hızla gidiyor. Yaklaşık 650 bin metrekare yeşil alanın temelini önümüzdeki günlerde atacağız. 25 yılda 25 milyon metrekare yeşil alan kazandırılmış. Ankara’yı betona değil yeşile boğacağız diye iddia ediyoruz.” dedi.

“ANKARA HALKINDAN ULAŞMADIĞIMIZ HİÇBİR KESİM YOK”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hizmetlerin şeffaf bir şekilde sunulmasının önemine dikkat çekti. Belediyenin hizmetlerinin kamu paranın israf edilmeden ve hesap verilerek kullanıldığını ifade eden Yavaş, 25 yıl boyunca sunulan hizmetlerin 5 yılda tamamlanacağını belirtti. Yavaş, halkın belediyeyi aradığı her yerde belediyenin yanında olduğunu ve ulaşamadıkları hiçbir kesimin olmadığını söyledi.

“MİLLET İTTİFAKI SEÇİMLERDEN SONRA BÜTÜN TÜRKİYE’YE DALGA DALGA YAYILACAK”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediyesi tarafından inşa edilen Çayyolu Hizmet Binası, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesindeki Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi, Boztepe Mahallesindeki Boztepe Parkı ve Kızılırmak Mahallesindeki Eti Maden Parkı’nın toplu açılış töreninde konuştu. Yavaş, önceki yönetimlerin “nereden çok oy alırsam oraya hizmet ederim, bana oy vermeyen yere hizmet etmem” anlayışını eleştirerek, Millet İttifakı’nın seçimlerden sonra bütün Türkiye’ye yayılacağını ve belediyelerin çok daha iyi yönetilebileceğini söyledi. Ayrıca 100. yılı muhteşem bir şekilde kutlayacağını ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği büyük ve güçlü Türkiye’ye erişeceklerini ifade etti.

Kaynak: Haberler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments