Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439699 -0.72428%
Ethereum 31144 0.76132%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
VIP Kargo Ayrıcalıklı Kargo Hizmetleri

VIP Kargo Ayrıcalıklı Kargo Hizmetleri

ABONE OL
20 Eylül 2022, 11:22:44

VIP Kargo uçak kargo yük taşımacılığı yapmaktadır. Kargo taşımacılığı diğer ulaşım türlerine göre çok daha hızlıdır. Zamandan tasarruf etmek o kadar önemlidir ki, günümüzde insanlar uçakla seyahat etme eğilimindedir. Bu durumun dışında hava taşımacılığı da güvenilirlik ile karakterizedir. Diğer seçeneklerden daha güvenilirdir, bu nedenle kargonuzun başına olumsuz bir şey gelmesi çok daha az olasıdır. 

VIP Kargo uçak kargo ile hasar görebilecek paketleri güvenle gönderebilirsiniz. VIP Kargo ile taşıma yapılırken tüm bu ve benzeri durumlar göz önünde bulundurulmaktadır. Gönderinin işleme alınabilmesi için gönderi içeriğinin tehlikeli madde içermemesi önemlidir. Tehlikeli madde (yanıcı, patlayıcı vb.) içeren gönderiler nakliye için kabul edilmez. Kargo hazırlığından kargo teslim sürecine kadar kargonuz her durum ve süreçte her zaman kontrol altındadır. Bu sayede oluşabilecek olumsuz durumların olasılığını en aza indirmiş oluyoruz.

VIP Kargo Araçlı Kurye Hizmeti

Araçlı kurye, bir motorlu veya yaya kurye tarafından güvenilir bir şekilde taşınamayacak kadar büyük kargo taşıyan kuryeye verilen terimdir. VIP Kargo olarak moto kurye hizmeti yeterli değilse, sizi araçlı kurye hizmetine yönlendireceğiz. Araba kuryeleri, büyük paketler, mallar ve değerli eşyalar göndermek için kullanılır. İçinde çeşitli kasalar, altın, elmas veya diğer değerli eşyalar sayılabilir. 

VIP Kargo araçlı kurye, moto kuryeden daha güvenilir kabul edilir ve tüm değerli eşyalarınızı belirlediğiniz adrese en hızlı ve güvenilir şekilde teslim eder. Moto kurye ile taşınması mümkün olmayan kargo veya değerli eşyalarınız için bizi kolayca arayabilirsiniz.

VIP Kargo İller Arası Kurye Hizmeti

İller arası kurye hizmeti için iletişim kanallarımızdan bize ulaştığınız zaman en kısa sürede size geri döneceğiz. İller arası hızlı kargo için bizi tercih edebilirsiniz. Sizden adınızı ve soyadınızı, adresinizi ve göndermek istediğiniz ürünlerle ilgili gerekli bilgileri alıyoruz. Adresinize en yakın taşıyıcımızı adresinize yönlendireceğiz. Paketinizi incelemek ve ürünün nakliyeye uygun olup olmadığını belirlemek için belirlediğiniz adresinize bir VIP Kargo kuryesi derhal ulaşacaktır (yanıcı veya patlayıcı kargolar için nakliye hizmeti sunmuyoruz). 

 VIP Kargo kuryesi gönderinizi nakliyeye uygun olduğunu tespit ederse hasar görmeden motoruna koyacak ve hiçbir yere sapmadan alıcının adresine gidecektir. 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments