Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Veri Cloud: Başarılı, Profesyonel ve Güvenilir Salesforce Teknoloji ve Danışmanlık Şirketi

Veri Cloud: Başarılı, Profesyonel ve Güvenilir Salesforce Teknoloji ve Danışmanlık Şirketi

ABONE OL
25 Ağustos 2021, 16:18:01

Alanında uzman bir ekip ile hizmetlerini sürdürmekte olan https://veri.cloud/ , Salesforce’nin teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Kurulduğu andan itibaren oluşturduğu güvenirlik, müşteri odaklılık ilkeleri üzerinden faaliyet gerçekleştirmekte olan firma, temelde Salesforce’nin teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Bu kapsamda, Salesforce ürünlerinden faydalanan müşterilere danışmanlık desteği sunulmaktadır. Bunun yanı sıra firmanın geniş bir çözüm ağına sahip olduğunu belirtmek olanaklıdır.

Uzman ve Deneyimli Ekip ile Hizmet

Alanında uzman ekip ile çalışmakta olan Veri Cloud, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek adına yoğun bir çalışma içerisinde bulunmaktadır. Bu kapsamda firma, her adımını sistematik bir şekilde atmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Global pazarlarda ön plana çıkan ve adını duyurmayı başaran Salesforce’nin teknoloji ve danışmanlık şirketi olan Veri Cloud’un pek çok alanda kaliteli hizmet sunduğu bilinmektedir.

Müşterilerin sorunsuz bir şekilde Salesforce’nin platform ve ürünlerinden faydalanması sağlanmakta olup satış, satış sonrası destek ve pazarlama faaliyetleri adına müşterilere destek olunmaktadır. Bu bağlamda sunulan hizmetlerin oldukça önemli olduğu ve müşterilerin bu alanlarda sorun yaşamasını engellendiği bilinmektedir. Firma, alanında uzman, genç ve dinamik personellerden oluşan kadrosu ile müşteri taleplerini analiz ederek bu taleplere uygun şekilde cevap vermektedir.

Veri Cloud Tarafından Sunulan Hizmet Alanları

Veri Cloud, bir şirketten çok daha fazlasıdır. Güven temelli alt yapıya sahip olan firma, kaliteli hizmet verme noktasında oldukça başarılıdır. Firma tarafından sunulan hizmet alanları nedir diye merak edenler için şu şekilde bir sıralama yapmak olanaklıdır:

·        Salesforce Danışmanlık Hizmetleri

·        Entegrasyon Hizmetleri

·        Salesforce Proje Geliştirme

·        Appexchange Uygulama Geliştirme

·        Salesforce Oyunlaştırma Uygulamaları

·        Salesforce Üzerinde Sadakat Uygulaması, Apex Loyalty

Yukarıdaki gibi sıralanabilen alanlarda verilen hizmet, müşterilerin Salesforce uygulamalarından sorunsuz bir şekilde yararlanabilmesini olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda müşteri odaklılık ilkesi üzerinden hareket eden firmanın sektörün öncülerinden biri olduğunu söylemek mümkündür. Firma, her daim müşterilerinin yanında yer almakta ve en iyi hizmeti sunabilmek adına yoğun bir çalışma içerisinde bulunmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler