takip et takip et takip et
Gündem

5 Nisan 2016 - 26 Okunma

Vekil Beyazıt hafta sonu Tokat’taydı

Ankara’da TBMM’de Tokat’ın gönderdiği 5 vekilden biri olan Yusuf Beyazıt, Plan ve Bütçe Komisyonu çalışmalarından fırsat bulduğu an Tokat Merkez’e ziyaretlere geliyor. Geride bıraktığımız hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Milletvekili Beyazıt birçok ziyaret gerçekleştirdi.

            Niksar ve Başçiftlik’teki ziyaretlerinde Niksar Belediyesi’nde Başkan Özdilek Özcan ile görüşen Milletvekili Beyazıt, sonrasında Niksar Devlet Hastanesi’nde hastaları ziyaret etti. Niksar Ticaret ve Sanayi Odası’nda işadamları ile buluştu. Niksar’da İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Niksar’dan sonra da doğum yeri olan Başçiftlik ilçemize geçti. Başçiftliklilerle sohbet etti.

 

            Pazar günü Tokat Merkez’de Hey Onbeşli için çekilen klibi takip etti. Türkiye Voleybol Milli Takımı’nın oynadığı maçı izledi. AK Parti İl Başkanlığına geçti ve burada partilileri dinledi, onların dertlerini not aldı. 


" Vekil Beyazıt hafta sonu Tokat’taydı konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Vekil Beyazıt hafta sonu Tokat’taydı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Vekil Beyazıt hafta sonu Tokat’taydı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku