takip et takip et takip et
Spor

7 Ağustos 2019 - 78 Okunma

VALİ’DEN TOKATSPOR A.Ş. OYUNCULARINA MORAL

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta Spor Tokat ile gençlere hizmet verdiklerini söylerken Tokatspor A.Ş. kadrosundaki oyunculara moral vermek üzere hazırlık maçlarını izledi.

Tokat’a gelen konuklara selam vermek üzere kısa süreliliğine Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’na gelen Vali Dr. Ozan Balcı “şehre can veren etkinlikleri desteklemek bizlerin görevidir” dedi ve sonrasında “Gençlere moral olsun diye geldik. Biz ilin yöneticileri olarak ilin her alandaki kalkınması ilerlemesi bizi ilgilendirir, şehrin mutluluğuna katkı sağlayan, şehre can veren her etkinlik bizi heyecanlandırır. Onlara destek vermeyi görev olarak kabul ediyorum. Sporu seviyoruz, sporun her alanını seviyoruz. Bu kapsamda hatta Spor Tokat projesini başlattık. Spor kültürünü oluşturmak, spor alt yapısına katkı sağlamak, Türk sporuna uzun vadede katkı sağlamak için bunu başlattık. Şuan ana sınıfı çocuklarından lise gençliğine kadar sporun her alanında büyük bir hareketlilik var. Türkiye’ye örnek olacak Spor Tokat projesini yürütüyoruz. Bugün de Merzifonspor’la Tokatspor’un hazırlık maçı vardı. Moral olsun diye, destek olsun diye geldik. Kendilerine başarılar diledik. Kazasız belasız bir sezon geçirmelerini diledik. Bu sporda kazanmak da var kaybetmek de, iki takım da gayet iyi oynuyorlar. Allah hiç birine kaza bela vermesin.” dedi.


" VALİ’DEN TOKATSPOR A.Ş. OYUNCULARINA MORAL konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ’DEN TOKATSPOR A.Ş. OYUNCULARINA MORAL ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ’DEN TOKATSPOR A.Ş. OYUNCULARINA MORAL ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku