takip et takip et takip et
Gündem

26 Kasım 2018 - 231 Okunma

VALİ OZAN BALCI İL GENELİNDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı tarafından “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle il genelindeki devlet ve özel okullar ile eğitim kurumlarında görev yapan eğitim camiasının neferlerine kitap hediye edildi. Eğitim camiasının tüm çalışanlarına kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı böylece Tokat’ta bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

 

Öğretmenler günü kapsamında 12 bin 358 adet kitap ilçe, belde, köy, mezra ve merkez özel okullar ile devlet okullarında görev yapan öğretmen, memur, hizmetli, şef, uzman, İŞKUR elemanı, ücretli sigortalı öğretmen, idareci, müfettiş, mühendis ayırt etmeden eğitim camiasından tüm herkese ayrı ayrı gönderilerek hediye edildi.

            Vali Ozan Balcı, “Bilginin taşıyıcısı, milletimizin ve memleketimizin yüz akı siz değerli öğretmenimin ‘Öğretmenler Gününü’ kutlar, sağlık ve başarı dilerim.” ve “Eğitim öğretimin bir neferi olarak eğitim camiasına sunmuş olduğun katkılardan dolayı teşekkür eder, okumanın her daim hayatında olması temennisiyle sağlık ve başarı dilerim.“ mesajları ile eğitim camiasının onurlu gününü kutlayarak neferlerine teşekkür etti.

            İl genelinde eğitim camiasında görev yapan yöneticisinden müfettişine, uzmanından mühendisine, öğretmeninden İŞKUR elemanına tüm herkes Vali Dr. Ozan Balcı tarafından bu önemli günde kitap gibi anlamlı bir hediyenin verilmesini memnuniyetle karşıladı.

            Öğretmenler ve eğitim çalışanları teşekkürlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

 


" VALİ OZAN BALCI İL GENELİNDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERE KİTAP HEDİYE ETTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ OZAN BALCI İL GENELİNDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERE KİTAP HEDİYE ETTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ OZAN BALCI İL GENELİNDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERE KİTAP HEDİYE ETTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku