Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Vali Numan Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Vali Numan Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

ABONE OL
31 Aralık 2022, 17:13:58

Her yeni yıl yeni umutlar, yeni planlar, heyecanlı yeni başlangıçlar getirir. 2023 Cumhuriyet’in kuruluşundan beri -100 yıldır- en büyük heyecanla beklenen bir yıl olmuştur. Çünkü erdemli insanlar rejimi olan aydınlık Cumhuriyet’imiz 100. yaşına erişmiştir. 100 yıl toplumun her kesiminde eşitlik, adalet, aydınlanma, barış ve huzur gelişerek ve büyüyerek devam etmiş ve bu günlere gelmiştir.    Türkiye Cumhuriyeti Devleti uluslararası alanda varlığını, ebediliğini, kuvvet ve kudretini göstermektedir. 100 yılın muhasebesini yaptığımızda görüyoruz ki millet ve devlet olarak büyük başarılara imza attık ve çok daha büyük başarılara imza atacak inanca, birikime ve imkâna sahip olduk.
 
2023’le başlayan yeni yüzyılımız Türkiye’nin yıldız gibi parlayacağı bir çağ olacaktır. Zira eğitim uzun soluklu olsa da eğitilmiş insanlar elinde üretim baş döndürücü bir hızla gerçekleşir. Cumhuriyet değerlerini içselleştirdiğimiz, birlikte yaşama becerilerini kazandığımız, dünyayı tanıdığımız, her alanda derin bir eğitim aldığımız bu yüzyılın ardından ülkemizin şahlanışı çok daha hızlı ve gerçekçi olacaktır. 

Yaşadığımız, yeni yıl heyecanından öte Türkiye Yüzyılı’nın başlayacağı yılın heyecanıdır. Ülkemiz tüm dünyaya özellikle de mazlum milletlere ve devletlere örnek olmuştur, bölgesinde barışın ve huzurun öncüsü olma misyonunu ilelebet sürdürecektir.

Barış, huzur ve kardeşliğin pekiştiği, dayanışma ruhunun geliştiği, sevgi ve saygının hakim olduğu yıl olması dileklerimle 2023’ün şehrimize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor; milletimizin, Tokatlı hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler