takip et takip et takip et
Manşet

15 Temmuz 2022 - 585 Okunma

Vali Numan Hatipoğlu’nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Abone Ol

Destanlara ismini vermiş, vatan denildiğinde bir vatanı da yüreğinde yaşatmış aziz milletimiz cihana örnek olacak duruşu ve kahramanlığı ile 15 Temmuz karanlığını aydınlığa kavuşturmuştur. Eve erzak götürmeye değil, vatanı kurtarmaya geldik diyen Batuhan’a selam olsun. Şehit oğlu şehit Abdullah Tayyip Olçok’a selam olsun. Çoluğunu çocuğunu yuvasında bırakıp tankların altında kalarak şehadet şerbeti içen Türkmen Tekin bacımıza selam olsun. Bir bayrak gibi dalgalanıp hainlere karşı dimdik duran; onur, gurur, şeref ve haysiyet abidesi Ömer Halisdemir’e selam olsun.Can bildiği vatanı uğruna canlar veren kahraman şehitlerimize selam olsun.‘’Köprü kapanmış, ben geçerim diyen varsa buyursun’’ denildiğinde bir saniye dahi düşünmeden ‘’Ben geçerim! İnsan bir kere ölür, adam gibi ölür.’’ diyerek ölümü öldüren yiğitlere selam olsun.Emanete, vatanına, milletine ve devletine ihanet eden hain Fettullahçı Terör Örgütü’ne karşı kahramanlık destanı yazan milletimizin her ferdinin yeri can evimizdir. Bizler faniyiz, bu makamlardan ve bu dünyadan bir gün göçüp gideceğiz. Rabbim neslimizi vatan ve iman sevdalılarından eylesin. Bu topraklarda bu bayrağı ve bu sancağı ilelebet payidar eylesin.  Rabbim bu millete ve bu devlete ihanet edenlerin tuzaklarını başlarına yıksın.Değerli kardeşlerim! Bundan altı sene önce tam da bu gece Tavşanlı’dan haykırmış; ‘’Gücümüz böyle gafillerin kalkışmalarını alt edecektir’’ demiştim. Bugün tarihin kalbi Tokat’ımızdan haykırıyorum. Bu millete ihanet edenin, Türkiye’yi kaybedenin ne bu dünyada ne de ahirette kazanacak hiçbir şeyi yoktur.Bin yıllardır şehit olan, gazi kalan ama esir olmayan bir milletin ferdi olarak Sn. Cumhurbaşkanımızın sözleri ile haykırıyoruz:Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz.Vatanımızı parçalayamayacaksınız.

Devletimizi yıkamayacaksınız. Ezanlarımızı susturamayacaksınız.Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz. Bu halka boyunduruk vuramayacaksınız.  Bin yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz.


" Vali Numan Hatipoğlu’nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Vali Numan Hatipoğlu’nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Vali Numan Hatipoğlu’nun 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla