Dolar 33,0413 0.65%
Euro 36,0249 0.4%
Gram Altın 2.559,84 0,41%
Çeyrek Altın 4.218,00 0,67%
Yarım Altın 8.429,00 0,67%
Tam Altın 16.711,80 0,61%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Vali Numan Hatipoğlu ve Hayırsever Osman Nuri Bakırcı, Zile İlçesine Özel Eğitim Okulu İçin Protokol İmzaladı

Vali Numan Hatipoğlu ve Hayırsever Osman Nuri Bakırcı, Zile İlçesine Özel Eğitim Okulu İçin Protokol İmzaladı

ABONE OL
02 Kasım 2023, 14:45:04

Tokat Valilik Makamı’nda gerçekleşen özel bir törende, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve hayırsever iş insanı Osman Nuri Bakırcı arasında Zile ilçesine yapılacak olan Özel Eğitim Okulu’nun protokolü imzalandı. Bu anlamlı etkinlikte basın mensuplarının da katılımıyla bir araya gelindi.

Eğitim, toplumumuzun ve geleceğimizin teminatıdır. Vali Numan Hatipoğlu’nun liderliğinde, hayırsever Osman Nuri Bakırcı’nın büyük katkılarıyla gerçekleşen bu anlamlı proje, ilçemize ve milletimize büyük bir hizmet olarak sunuldu. İşte bu özel anın detayları:

Zile ilçesine yapılacak olan 12 derslikli Özel Eğitim Okulu, toplumumuzun engelli bireylerine daha iyi eğitim fırsatları sunmayı hedefliyor. Engelli çocuklarımızın ve gençlerimizin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak bu okul, özel eğitim alanında önemli bir ihtiyacı karşılayacak.

Vali Numan Hatipoğlu, bu projenin toplumun her kesimine fayda sağlayacağını vurgulayarak, hayırsever Osman Nuri Bakırcı’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti. Hatipoğlu, “Eğitim için verilen her destek, geleceğimizi aydınlatıyor. Bu özel eğitim okulu, engelli bireylerimize daha iyi bir gelecek sunacak ve onların toplumun birer aktif üyesi olmalarına yardımcı olacaktır” dedi.

Hayırsever Osman Nuri Bakırcı ise bu projeye destek vermekten dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek, topluma hizmet etmekten büyük bir gurur duyduğunu söyledi. Bakırcı, “Engelli bireylerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların yeteneklerini geliştirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Bu okul, bu amaca hizmet edecek ve Zile ilçesine önemli bir eğitim kurumu kazandıracak” dedi.

Tokat Valilik Makamı’ndaki bu protokol imza programı, toplumun birlikte daha iyi bir geleceğe doğru ilerlemesine önemli bir adım atıldığını gösteriyor. Özel Eğitim Okulu’nun kurulmasıyla, engelli bireylerimiz daha fazla eğitim fırsatına sahip olacak ve toplumun bir parçası olarak aktif katılımlarını artıracaklar. Bu anlamlı projenin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

DİKKAT!  Vali Numan Hatipoğlu’nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

F97MMsVW0AA6WLq F97MMsTWgAABnjS

Vali Numan Hatipoğlu ve Hayırsever Osman Nuri Bakırcı, Zile İlçesine Özel Eğitim Okulu İçin Protokol İmzaladı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet
Portobet Giriş