takip et takip et takip et
Gündem

12 Aralık 2019 - 550 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN, KIZ MESLEK LİSESİ’NE ZİYARET

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde taşımalı öğretim gören öğrencilerle yemekte bir araya geldi. Okulun yemekhanesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, onlarla birlikte yemek yedi. 

Vali Dr. Ozan Balcı, lise dönemlerinin öğrencilik hayatında en kıymetli yıllar olduğunu vurgulayarak, lise yıllarını büyük hata yapmadan geçirenlerin hayatta da başarılı olduklarının altını çizdi.  Vali Dr. Ozan Balcı, düzenli, disiplinli, çalışkan, kendilerine hakim olan ve dirençli olanların başarılı olduklarını kaydederek, öğrencilere günde en az bir saat kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Tokat’ta devletin imkanları ile 2 bin 178 ortaöğretim, bin 210 ilköğretim ve 338 özel öğretim olmak üzere toplam 3 bin 726 öğrenciye taşımalı eğitim kapsamında yemek verildiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Öğrencilerimizi önemsiyoruz. Devletimizin ve milletimizin imkanları var. Bu imkanlarla öğrencilerimizin beslenmelerine destek oluyoruz.” dedi. Daha sonra okulun yönetici ve öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, Eğitim Tokat ve Spor Tokat kapsamında okulda sürdürülen etkinlikler ile ilgili bilgiler aldı. Okulun öğrencilerinin mesleki ve teknik anlamda aldıkları eğitimler ile ortaya koydukları ürünler hakkında da bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, okulda çok güzel çalışmalar yapıldığını ifade ederek öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okulun Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı öğrencilerini uygulama atölyelerinde ziyaret etti. Sonrasında Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı ile özel bir  saç tasarım merkezi arasında geçtiğimiz yıl imzalanan ve bu yıl da yenilenen protokol kapsamında okul atölyesinde mesleğin incelik ve teknikleri ile ilgili eğitim alan öğrencilerle ve eğitmenlerle bir süre sohbet etti. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ile Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Turan Ulaşlı katıldı.


" VALİ DR. OZAN BALCI’DAN, KIZ MESLEK LİSESİ’NE ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN, KIZ MESLEK LİSESİ’NE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN, KIZ MESLEK LİSESİ’NE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku