takip et takip et takip et
Gündem

16 Ağustos 2019 - 242 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararları ile ilimizde görev yaparken tayinleri çıkan kaymakamlarla veda yemeğinde bir araya geldi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri atama kararları ile ilimizde görev yaparken tayinleri çıkan kaymakamlarla veda yemeğinde bir araya geldi.

Tokat Valiliği tarafından düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ozan Balcı ve eşi Sonay Balcı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, kaymakamlar ve aileleri katıldı.

“MİLLETİMİZE HİZMET EDEN BİR MESLEĞİ İCRA EDİYORUZ”

Birlikte görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Biz devleti temsil eden bir meslek grubuyuz. Ulaşımdan, tarıma, insanlarımızdan, şehirlerimizin vizyonlarının açılmasına kadar bir sürü iş yapıyoruz. Arkadaşlarımız görev yaptığımız süre içinde fedakar bir şekilde görev yaptılar. Elbette bunlar tek başına yapılacak görevler değil. Arkadaşlarımız aileleri ile beraber memlekete ve millete hizmet ettiler. Bir işi başarmanın verdiği haklı gurur var. Memleketimize ve milletimize yapılan güzel işler unutulmuyor, hayır duaları alıyoruz. Bunlar çok anlamlı şeyler. Gerek Turhal, Reşadiye, Almus ve diğer yerlerde arkadaşlarımız canla, başla, azimle, aşkla çalıştılar ve değer ürettiler. Ben hep değer üretenleri değerli kılalım derim. Sonuçta arkadaşlarımız ilimizin, ilçemizin eğitiminden, tarımına, sosyal hayatından, ekonomisine kadar birçok alanda hayata dair güzel işler yaptılar. Birlikte çalıştığımız dönemlerde yaptığımız Eğitim Tokat, Spor Tokat gibi daha birçok projeye çaba ve emek harcadınız. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinize devlet ve millet adına güzel işler yapmayı nasip etsin.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı’nın konuşmasının ardından Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer yaptığı veda konuşmasında Vali Dr. Ozan Balcı’ya verdiği desteklerden ve düzenlemiş olduğu yemekten dolayı teşekkür etti.

Erzurum – Karayazı Kaymakamlığına atanan Başçiftlik Kaymakamı Mesut Tabakçıoğlu, Ardahan – Posof Kaymakamlığına atanan Reşadiye Kaymakamı Murat Mete, Kars – Susuz Kaymakamlığına atanan Almus Kaymakamı Hamza İnam ve İzmir – Gaziemir Kaymakamlığına atanan Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer’e başarı belgelerini veren Vali Dr. Ozan Balcı, ilçelerinde görev süreleri içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı kaymakamlara teşekkür etti.

Yemeğe ailesi ile beraber katılan Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer’in çocuklarına kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilimizden ayrılacak olan kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar dilerken mesleki yaşamlarında daha üst düzey görevlere gelerek bu güzel ülkeye hizmet etmeleri temennisinde bulundu.


" VALİ DR. OZAN BALCI’DAN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku