takip et takip et takip et
Gündem

8 Temmuz 2019 - 107 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Abone Ol

Her fırsatta esnaf ziyaretlerine devam eden Vali Dr. Ozan Balcı Gaziosmanpaşa Bulvarında ve Taşhan çevresinde hizmet veren esnafları ziyaret etti.

           

Ziyarette Vali Balcıya Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik eşlik etti.

Vali Balcı ilk ziyaretini tatlıcı esnafına gerçekleştirdi. Dükkân sahibi ve çalışanlarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Balcı, esnafı önemsediğini belirtti. Esnaf ve çalışanlara kolaylıklar ve bereketli kazançlar diledi.

 “TOKAT’IN ASIRLIK GELENEĞİ YAZMACILIK”

            Vali Dr. Ozan Balcı’nın bir sonraki ziyareti Taşhan’da bulunan dükkânında Tokat yazması satan esnaf oldu.

            Burada esnaf ile bir süre sohbet ederek, hal hatır soran Vali Dr. Ozan Balcı, 600 yıllık geçmişi olan Tokat Yazmacılığı geleneğini yaşattıkları için esnafa teşekkür etti. Vali Dr. Ozan Balcı, bu mesleği önemsediğini belirterek, yazmacılık mesleğinin yaşatılması gerektiğini vurguladı. Vali Dr. Ozan Balcı, ‘Burada esnafımızın yaptıklarını sanat olarak görüyoruz, Tokat yazmacılığı tarihten bugüne gelen bir değerdir ve Valilik olarak her türlü desteğe hazırız.’’ dedi.

            Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda esnafları ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, caddede karşılaştığı seyyar satıcılara da selam vererek, hal hatır sordu.

            Erbaa bamyası satan vatandaş ve tezgahında mısır satan seyyar satıcı ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, onların sorun ve taleplerini dinledi.

            Devletin her zaman milleti ile bir bütün olduğunu vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, seyyar satıcı ve esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar temennisinde bulundu. 

 “ÇOCUKLARA HEDİYE KİTAP”

Vali Dr. Ozan Balcı, Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında yolda karşılaştığı vatandaşlar ve çocuklarla bir süre sohbet etti, çocuklara kitap hediye ederek, günde en az bir saat kitap okumaya vakit ayırmaları tavsiyelerinde bulundu.

VALİ DR. OZAN BALCI, TAKSİCİLERİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Ozan Balcı, Taksi Durağını ziyaret ederek, taksici esnafa hal hatır sordu. 

Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Taksi durağında hizmet veren taksici esnafı ile bir araya gelerek sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, esnafa hal hatır sorarak, talep ve sorunlarını dinledi.

Ekmeğini alın teri ile kazanarak geçimini sağlayan herkesin en büyük destekçisi olduğunu vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, esnafa ve Tokatlılara kapısının her zaman açık olduğunu belirtti.

Vali Dr. Ozan Balcı, taksici esnaflarımıza hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlı hemşerilerinin sorun ve taleplerini dinlemek, hal hatır sormak için Gaziosmanpaşa Bulvarında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kuyumcular Çarşısı girişinde bulunan parkta vakit geçiren vatandaşlara selam vererek, hal hatır soran Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlıların istek, sorun ve taleplerini dinledi. 

Kapısının her zaman açık olduğu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlılara huzurlu ve iyi günler diledi.

KUYUMCULAR ÇARŞISI ESNAFLARINA ZİYARET

            Vali Dr. Ozan Balcı, Kuyumcular Çarşısı’nda 62 yıldır faaliyet gösteren Arat Tuhafiye’yi ziyaret ederek, dükkan sahibi esnaflara hal hatır sordu.

            Her fırsatta esnaf ziyareti gerçekleştirerek, sorun ve talepleri dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda devam ettiği ziyaretler kapsamında Kuyumcular Çarşısında faaliyet gösteren Arat Tuhafiye dükkanını ziyaret etti.

İki tane okul yaptırdığından bahseden dükkan sahibi Kemal Arat ve oğlu Ali Arat ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, sorun ve talepleri olduğu zaman kapısının her zaman kendilerine açık olduğunu belirtti.

Vali Dr. Ozan Balcı, esnaflara işlerinde bol kazanç ve kolaylıklar diledi.


" VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku