takip et takip et takip et
Gündem

2 Ocak 2019 - 88 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI’DAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE ADLİYE HEYETİNE İADE-İ ZİYARET

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp, İdare Mahkemesi Başkanı Erkan Ceylan ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Akbulut’a i-adei ziyarette bulundu.

            Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleştirdiği ziyarette, Tokat için bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ederek, bundan sonra da iyilik ve güzelliğin artması, memleketin imarı ve ihyası için hep birlikte değer üretmeye devam edileceğini ifade etti. 

            Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp, İdare Mahkemesi Başkanı Erkan Ceylan ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Akbulut, gerçekleşen ziyaretler nedeniyle duydukları memnuniyeti belirterek, Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür ettiler.


" VALİ DR. OZAN BALCI’DAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE ADLİYE HEYETİNE İADE-İ ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI’DAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE ADLİYE HEYETİNE İADE-İ ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI’DAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE ADLİYE HEYETİNE İADE-İ ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku