Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.217,00 0,05%
Çeyrek Altın 2.023,00 3,53%
Bitcoin 540311 4.50039%
Ethereum 34161 0.56303%
Yarım Altın 4.046,00 3,53%
Tam Altın 8.039,34 0,38%
VALİ DR. OZAN BALCI İNCELEME VE ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ

VALİ DR. OZAN BALCI İNCELEME VE ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ

ABONE OL
30 Eylül 2020, 10:31:34

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa Keçeci Baba (Ahi Mahmut Veli), Keçeci Jandarma Karakol Komutanlığı, Çerdiğin Jandarma Karakol Komutanlığı ve  Çerdiğin Köyü’nü  ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Keçeci Karakol Komutanlığı Ziyareti

Keçeci Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı,  askerlerle bir süre sohbet etti. Yürütülen çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, devletimizin milletimizin bekası, ülkemizin bütünlüğü için fedakarca görev yapan Mehmetçiklerimize hayırlı görevler diledi.

Keçeci Baba Türbesi Ziyareti

Vali Dr. Ozan Balcı daha sonra Keçeci Köyü’nde bulunan Keçeci Baba (Ahi Mahmut Veli) Türbesini ziyaret ederek  türbe ile ilgili bilgi aldı. Türbeyi ve ziyaretçilerin kullandıkları kurban kesim alanları, aşevi ve sosyal alanlarda incelemelerde bulunan Vali Ozan Balcı, ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı. Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve milletimizin imkanları ile her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çerdiğin Karakol Komutanlığı Ziyareti

Vali Dr. Ozan Balcı, Çerdiğin Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Mehmetçiklerin gece gündüz demeden kahramanca görev yaptıklarını belirterek, vatan bekçilerine kazasız belasız, hayırlı görevler diledi.

Çerdiğin Köyü Ziyareti

Son olarak Çerdiğin Köyünü ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var projesi kapsamında 5 Yılda 500 Bin Koyun hedefi ile bu sene dağıtımına devam edilen 100 Bin Koyun projesine başvuruda bulunmaları için vatandaşlara teşvikte bulundu.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Hemşerilerimiz için hep birlikte, bütün kurum ve kuruluşlarımızla beraber yılmadan yorulmadan çalışıyoruz. Çalışmalarda ve projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yatırımlarımız memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı program kapsamında Gökdere, Hacıali, Albelen, Osmanköy, Sokutaş, Keçeci, Azizbaba, Çerdiğin, Sarıyaprak, Halilalan, Eskiköy, Bozatalan, Emirseyit yol güzergahlarında incelemelerde bulundu.

Ziyaret ve incelemelere Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe katıldı.

vali inceleme2

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments