takip et takip et takip et
Gündem

1 Şubat 2019 - 28 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI GAMER’İ ZİYARET ETTİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Valilik binasında hizmet veren GAMER’in faaliyetleri hakkında İl Gamer Müdürü İbrahim Erdoğan, Vali Balcı’ya bilgiler verdi. 

 İl GAMER Müdürü İbrahim Erdoğan, ülkemizdeki kalkışmalar, artan terör olayları, yaygın şiddet hareketleri, ağır ekonomik bunalımlar, siber saldırılar, enerji arz güvenliği, milli güvenliği tehdit eden yurtdışı kaynaklı gelişmeler ve doğal afetlere yönelik yapılanmaya gidilerek Bakanlık ve illerde 7 gün 24 saat esasına göre çalışan GAMER’in güvenlik kaynaklı acil durumlara ilişkin tedbirlerin ülke düzeyinde etkin şekilde gerçekleştirilmesi amacıyla kurulduğunu ifade etti.

Vali Balcı, GAMER’in yaptığı çalışmalar nedeniyle  İl GAMER Müdürü ve merkez çalışanlarına teşekkür ederek, başarılar diledi.

 


" VALİ DR. OZAN BALCI GAMER’İ ZİYARET ETTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI GAMER’İ ZİYARET ETTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI GAMER’İ ZİYARET ETTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku