takip et takip et takip et
Merkez

16 Aralık 2020 - 601 Okunma

Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafını ziyaret etti. 

Tokat’ın en köklü pazarlarından olan Çarşamba Pazarı’nı gezerek denetim ve incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarcı esnafı ile bir süre sohbet etti. 

Karşıyaka Mahallesi’nde haftanın çarşamba günleri kurulan pazarda Tokat’ın ovalarında ve Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen birbirinden lezzetli ve kaliteli sebze ve meyvelerinin satıldığı tezgahları tek tek ziyaret ederek,  ürünlerle ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, pazarın durumu, alışveriş hareketliliği, sebze ve meyve fiyatları, vatandaşların pazardaki memnuniyeti üzerine pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba pazarı ziyareti esnasında koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirleri de yerinde denetleyerek, vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi. Vali Dr. Ozan Balcı sürecin hep birlikte kurallara uymakla kontrol altına alınabileceğini vurgulayarak, esnaflara işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. 

Ziyaret ve denetimlerinde Vali Dr. Ozan Balcı’ya İl ÖZel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin’de eşlik etti.


" Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Vali Dr. Ozan Balcı Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku