takip et takip et takip et
Merkez

23 Aralık 2020 - 556 Okunma

Vali Dr. Ozan Balcı Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Abone Ol

Kaymakamlar toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans yöntemiyle Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Remzi Oğuz Yılmaz ile video konferans yolu ile ilçe kaymakamları katıldı.

Toplantıda ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler ile koronavirüs ile mücadelede uygulanan tedbirler, KÖYDES ve Özel İdare Yatırımları, Tarım Tokat Projeleri, kültür ve turizm yatırımları, Kırsal altyapı yatırımları, eğitim yatırımları, kadın kooperatifleri, Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi ile yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

COVİD-19’la mücadele kapsamında alınan tedbirlerin sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, sokağa çıkma kısıtlamalarının sıkı bir şekilde takip edileceğini belirtti. Vatandaşların maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması noktasında sürekli bilgilendirileceğini, ekiplerin alanda olacağını ifade etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, ayrıca Sosyal Hızır Destek Hızır Tokat ve Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerinin sahadaki çalışmalarına devam edeceğini belirterek, “Aç susuz, garip gureba vatandaşlarımız evlerinde ziyaret edip, Allah’tan başka kimsesi olmayan vatandaşlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Köylerin alt yapısını güçlendirmek için devam eden İl Özel İdaresi ve KÖYDES yatırım çalışmalarını da önemsediğini ve sıkı bir şekilde takibinin yapılacağını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin ve milletimizin imarı, ihyası ve inşası, vatandaşlarımızın hayatlarını ve yaşamlarını kolaylaştırmak için hep birlikte aşkla, şevkle, merhametle yılmadan ve yılgınlık göstermemen çalışıyoruz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin ve milletimizin derdini dert edinerek, yüreğimizde hissederek, yorulmadan, yılmadan, aşkla, şevkle çalışıyoruz. Hepimiz devletimizin ve milletimizin işini yapıyoruz. Vatandaşlarımızın işlerini ve yaşamlarını kolaylaştırmak, huzuruna ve refahına katkı sağlamak için çalışmaya, sahada olmaya devam edeceğiz.” dedi.


" Vali Dr. Ozan Balcı Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Vali Dr. Ozan Balcı Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Vali Dr. Ozan Balcı Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku