takip et takip et takip et
Niksar

6 Eylül 2019 - 316 Okunma

VALİ BALCI’DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Vali Dr. Ozan Balcı, Niksar’da şehit polis Bülent Ay, Erbaa'da ise  Şehit Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldırım’ın ailesini ziyaret etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Niksar’da şehit polis Bülent Ay, Erbaa’da ise  Şehit Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldırım’ın ailesini ziyaret etti.

Diyarbakır’ın Bismil İlçesinde şüphe üzerine bir aracı durdurmak isterken şehit olan polis memuru Bülent Ay’ın ailesini evinde ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, şehit annesi Halise Ay, eşi Neslihan Ay, çocukları Beyza Yaren ve Alpen Tunga Ay ile bir süre sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Şehitlerimiz bizim milletimizin kahramanları, bizlerin en kıymetli değerlerimizdir. Onların anneleri, babaları, eşleri, çocukları devlete, millete ve bizlere emanet. Şehitlerimizin aileleri acılarını tamamıyla ortadan kaldırmamız mümkün değil ama en azından başka bazı sıkıntılar yaşamamaları için devlet olarak elimizden gelen her türlü gayreti göstermeye çalışıyoruz. Her zaman şehit ailelerinin yanındayız. Onların destekçisiyiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette şehit kızı Beyza Yaren’e de kitap hediye etti.

Ziyarete Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Niksar Belediye Başkan Vekili Oğuz Selim Buyruk, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir de katıldı.

ŞEHİT YILDIRIM’IM AİLESİNE ZİYARET

Vali  Dr. Ozan Balcı, Şehit Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldırım’ın Erbaa’da yaşayan ailesini ziyaret etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa ilçe programı kapsamında geçtiğimiz aylarda Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, PKK’lı teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldırım’ın ailesini evinde ziyaret etti.

Şehit annesi  Şirin ve babası Mahmut Yıldırım’la bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimizin ve milletimizin bekası, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin aileleri bizim en değerli emanetlerimizdir.” dedi.

Devletimizin ve milletimizin şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Kapımız sizlere her zaman açık. Her zaman yanındayız. Bir isteğiniz olduğu zaman çekinmeden bizlere gelebilirsiniz.” diye konuştu.

Ziyarette Şehit Kadir Yıldırım ve tüm şehitlerimizin ruhuna dualar edildi.

Ziyarete Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mahmut Özdemir de katıldı.


" VALİ BALCI’DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ BALCI’DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ BALCI’DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku