takip et takip et takip et
Gündem

18 Aralık 2019 - 369 Okunma

VALİ BALCI’DAN ÖZEL ZİYARETLER

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Huzurevi, Devlet Hastanesi ile Bakım ve Rehabilitasyon Merkezlerini ziyaret etti.

Huzurevi ziyaretinde yaşlılarla yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, burada yapılan çalışmalarla ilgili kurum yetkililerinden bilgi aldı.

Huzurevi sakinlerinin herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Vali Dr. Ozan Balcı, “Bizler her zaman sizlerin yanındayız ve hizmetinizdeyiz. Herhangi bir talebiniz olduğunda bizlere iletiniz. Devletimiz ve milletimizin imkanları ile sorunlarınızı çözüp, isteklerinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, huzurevi personeline de özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.

DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ

Tokat Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Acil servis, çocuk servisi ile poliklinikleri ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, hastane çalışmaları ile ilgili  Başhekim Dr. Fatih Demir’den bilgi aldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, hastalarla da bir süre sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Çocuk servisinde yatan çocuklarla yakından ilgilenen Vali Dr. Ozan Balcı, çocuklara kitap hediye etti.

Bir süre sohbet ettiği hastane çalışanlarına da işlerinde kolaylıklar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, tüm sağlık çalışanlarının işlerini büyük bir özveri ve fedakarlıkla yaptıklarını belirterek, her kademede görev yapan sağlık çalışanlarını önemsediğini kaydetti.

REHABİLİTASYON MERKEZİ ZİYARETİ

Vali Dr. Ozan Balcı, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezlerini ziyaretinde kurumda kalanlarla yakından ilgilenerek sohbet etti.  Vali Dr. Ozan Balcı, merkezde kalan vatandaşlara aile sıcaklığı sağlayan kurum yetkililerine teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, dezavantajlı grupları önemsediğini belirterek,  öksüz, yetim, kimsesiz, engelli, yaşlı, bakıma muhtaç, garip kimselerin dertlerini kendi derdi, sıkıntılarını kendi sıkıntısı gibi gördüğünü söyledi.

Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan vatandaşlarımızın kendilerini huzurlu hissetmeleri için rehberlik edilerek gereken desteğin verileceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı,  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı merkezde yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra Özel Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nide ziyaret etti. Denetimleri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yapılan merkezde verilen hizmetlerle ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, kurum çalışanlarına teşekkür etti.


" VALİ BALCI’DAN ÖZEL ZİYARETLER konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ BALCI’DAN ÖZEL ZİYARETLER ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ BALCI’DAN ÖZEL ZİYARETLER ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku