Dolar 27,3861 0.25%
Euro 29,0664 -0.07%
Gram Altın 1.628,19 -0,87%
Çeyrek Altın 2.767,00 -0,57%
Yarım Altın 5.533,00 -0,61%
Tam Altın 11.014,74 -0,47%
Uzaktan PC Kontrol Programları (Bilgisayar Kontrol Etme)

Uzaktan PC Kontrol Programları (Bilgisayar Kontrol Etme)

ABONE OL
20 Mayıs 2023, 22:28:52

Uzaktan PC kontrol programları, bilgisayarlarınızı uzaktan yönetmenizi sağlayan yazılımlardır. Bu programlar sayesinde bilgisayarınızın işletim sistemine, dosyalarına veya diğer uygulamalarına erişebilir, bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Uzaktan PC kontrol programları, işletmelerde veya evlerde kullanılan önemli bir araçtır ve mesafeleri ortadan kaldırarak kullanıcıların cihazlarına erişmesine yardımcı olur. Bu programların en popüler kullanım alanları, destek hizmetleri, uzaktan eğitim, sunucu yönetimi ve ev ofisi çalışmalarıdır. Bu yazılımlar genellikle güvenlik ve performansı arttırmak için en son teknolojileri kullanmaktadır ve bu nedenle, internet üzerinden çalıştıkları için, yüksek hızlı bir bağlantıya ihtiyaç duyarlar. Uzaktan PC kontrol programları hem Windows hem de Mac sistemi kullanıcılarına uygundur ve bu programlar sayesinde, işiniz veya eviniz her zaman yanınızda olabilir.


Uzaktan PC Kontrol Programları İle Bilgisayarınızı Yönetin

Uzaktan PC kontrol programları sayesinde artık istediğiniz her an bilgisayarınızı yönetebilirsiniz. iOS ve Android cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda en iyi uzaktan bilgisayar kontrol etme programlarını sizinle paylaşıyoruz.

TeamViewer Remote Control

Uzaktan Bilgisayar Kontrol Etme Programi

TeamViewer, uzaktan erişim sağlayan bir yazılımdır. Bilgisayarınızı iOS ve Android cihazlarınızdan kolayca kontrol edebilirsiniz. Yoldayken, seyahatteyken bile erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bağlantı imkanı sunar. Global ağ desteği sayesinde dünyanın her yerinden erişim sağlamanız mümkündür. Uzaktan masaüstü oturumu, dosya paylaşımı, uzak yazıcı kontrolü ve daha fazlasını destekler. İstek üzerine uygulama üzerinden geçici şifre oluşturabilirsiniz. Böylece güvenlik konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

VNC Viewer – Remote Desktop

Adsiz

VNC® Viewer, Mac, Windows ve Linux bilgisayarlarınıza anında erişim sağlar. Uygulama parolayla korunur ve uçtan uca şifrelenir. Kolay bağlantı sağlar, dünya genelinde hizmet verir. Uzaktan erişim, uzaktan kapatma, dosya paylaşımı gibi özelliklere sahiptir. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirip çalıştırmak.

DİKKAT!  dilatasyon

Chrome Uzaktan Masaüstü

wa

Chrome Uzaktan Masaüstü, tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Google hesabınızla oturum açarak uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımıyla öne çıkan uygulama güvenlidir. Çevrimiçi bilgisayarlarınıza kolayca erişim sağlarsınız. Uygulama, yüksek güvenlik önlemleri alır.

Splashtop Kişisel Erişim

wg

Splashtop Kişisel Erişim, yüksek tanımlı ses ve 4K video desteği sunar. Masaüstü bilgisayarınıza her yerden uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Güvenli uygulama seçeneklerinden biridir. Bilgisayarınıza her an erişebilirsiniz. Çok sayıda özelliğe sahip uygulama, iş kullanımına da uygundur.

Bilgisayarımı Telefonumdan Kontrol Etmek İstiyorum

Bilgisayarınızı akıllı telefonunuzdan kontrol etmek istiyorsanız TeamViewer for Remote Control uygulamasını indirip bilgisayarınızda TeamViewer programını açmanız yeterli. Uzaktan Kontrole İzin Ver bölümünde ID ve Şifre bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu bilgilerle kolayca erişim sağlayabilirsin

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments