Dolar 27,4835 0.11%
Euro 28,8922 0.15%
Gram Altın 1.605,26 -0,49%
Çeyrek Altın 2.733,00 -0,47%
Yarım Altın 5.467,00 -0,46%
Tam Altın 10.860,62 -0,75%
Üniversite Mahallesi Posta Kodu, Avcılar, İstanbul

Üniversite Mahallesi Posta Kodu, Avcılar, İstanbul

ABONE OL
24 Mayıs 2023, 02:41:34

İstanbul Avcılar Üniversite Mahallesi Posta Kodu Hakkında Bilgi

Üniversite Mahallesi Posta Kodu Nedir?

Üniversite Mahallesi, İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bu mahalleye gönderilen mektup, kargo gibi gönderilerin daha hızlı şekilde ulaşması için Üniversite Mahallesi Posta Kodu kullanılmaktadır. Bu posta kodu, 34320 olarak belirlenmiştir ve İstanbul ilinin 34, Avcılar ilçesinin de 216 plaka koduna sahiptir.

Posta Kodu Sorgulama

Posta kodu, adres bilgilerinde önemli bir unsurdur. Posta kodu olmadan gönderilen mektup veya kargolar, gideceği adrese doğru ulaşmayabilir. Bu nedenle Üniversite Mahallesi Posta Kodu, yalnızca adres bilgilerinin doğru bir şekilde iletilebilmesi için değil, gönderinin hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için de oldukça önemlidir. Türkiye’de posta kodları ilk iki rakamı ilin plaka kodu ile başlar ve 5 hanelidir. Üniversite Mahallesi Posta Kodu da bu kurala uyar ve 34320 olarak belirlenmiştir.

Üniversite Mahallesi Nerenin Posta Kodu?

Üniversite Mahallesi, İstanbul ilinin Avcılar ilçesi sınırları içinde yer alır. Bu nedenle Üniversite Mahallesi Posta Kodu, İstanbul ili için genel kabul görmüş olan 34 plaka kodu ile birlikte, Avcılar ilçesi için belirlenmiş olan 216 plaka koduna sahiptir. Yani Üniversite Mahallesi Posta Kodu, 34320 olarak belirlenmiştir.

Üniversite Mahallesi Posta Kodu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üniversite Mahallesi Posta Kodu sorgulama işlemi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Posta kodu sorgulama yapmak isteyenler, bu işlemi internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Bunun için posta kodu sorgulama hizmeti veren websiteleri kullanılabilir ya da gönderinin teslim edileceği adresin tamamı yazılarak, posta kodu sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir.

Üniversite Mahallesi’ne Yakın Benzer Mahalleler

Üniversite Mahallesi’ne yakın birçok mahalle bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir:

  • Ambarlı Mahallesi Posta Kodu
  • Gümüşpala Mahallesi Posta Kodu
  • Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Posta Kodu
  • Denizköşkler Mahallesi Posta Kodu
  • Firuzköy Mahallesi Posta Kodu
  • Yeşilkent Mahallesi Posta Kodu
  • Tahtakale Mahallesi Posta Kodu
DİKKAT!  Yeni Çamlıca Mahallesi Posta Kodu, Ataşehir, İstanbul

Özet

Üniversite Mahallesi Posta Kodu, İstanbul ili Avcılar ilçesinde bulunan bir mahalle için oluşturulmuş olan posta kodudur. Bu posta kodu sayesinde gönderiler, daha hızlı bir şekilde doğru adrese ulaştırılır. Üniversite Mahallesi Posta Kodu, 34320 olarak belirlenmiştir ve İstanbul İli’nin 34, Avcılar ilçesinin de 216 plaka koduna sahiptir.

Üniversite Mahallesi’nden farklı adreslere posta göndermek için posta kodu bilgisi oldukça önemlidir. Posta kargolarının hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için posta kodu kullanılması gerekmektedir. Posta Kodu sorgulama işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Üniversite Mahallesi’ne yakın birçok mahalle bulunmaktadır ve bunların posta kodları da sorgulanabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments