Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.158,91 0,29%
Çeyrek Altın 1.927,00 0,21%
Bitcoin 442037 -1.30128%
Ethereum 30870 -1.56523%
Yarım Altın 3.854,00 0,18%
Tam Altın 7.789,76 1,41%
Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Ne Yapılmalı?

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Ne Yapılmalı?

ABONE OL
10 Ocak 2023, 18:37:23

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Ne Yapılmalı? Garantili bir yol var mı gibi sorularınızın tüm cevabı bu haberimizde.

Erkeklerin davranışları ve düşünceleri hakkında genellemeler yapmak doğru olmayabilir. Her erkek farklıdır ve onları anlamak ve çözmek zaman alabilir. Erkekler bazen dikkatsiz, bilinçsiz veya saçma sapan hareketler yapabilirler, ancak bunun yanı sıra dikkat çekici ve ilgi çekici hareketler de yapabilirler. Eğer bir erkeğin dikkatini çekmek istiyorsanız, onun ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Ancak, asla bir erkeği değiştirmek için zorlamamalısınız ve onun kendisi olmasına izin vermelisiniz. Erkekleri çözmek gerçekten zor olabilir ama iletişim yolu ile birbirleri hakkında daha fazla bilgi edinmekte ve anlamakta yardımcı olabilir.

2

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir?

Erkeğin umursamaz davranışlarını değiştirmek için birçok yol var. Ancak bunların hepsi, ilişki içindeki gücünüzü kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Bu yüzden, erkeklerin dikkatini çekmek ve onları sizinle ilgilenmeleri için ikna etmek için aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

  1. İlgi göstermeyi bırakın: Eğer erkek size ilgisiz davranıyorsa, siz de aynı şekilde davranın. Bırakın ne hali varsa görsün. Siz niye peşinden koşuyorsunuz? Peşinizden koşması gereken kişi o.
  2. Sosyal medya: Sosyal medyayı kullanıyorsanız, Instagram ve benzeri uygulamalarda aktif olun. Fotoğraflar atın, hikayeler paylaşın ve “sen olmasan da olur” mesajı vermeye çalışın. Erkek Instagram gibi uygulamalarda aktif olduğunuzu görünce sizi kıskanacaktır ve onun dikkatini çekmiş olacaksınız.
  3. Mesaj atmayı kesin: Eğer erkek size mesaj atmıyorsa veya çok uzun süre sonra geri dönüş yapıyorsa, siz de aynı şeyi yapın veya mesaj atmayı bırakın. Böylece, erkek sizi merak edecektir.
  4. Soruları cevapsız bırakın: Eğer erkek size bir sürü soru soruyorsa, bu soruların hiçbirine cevap vermeyin. Ancak unutmayın ki bu taktiği aşırıya kaçırmamak önemlidir, aşırıya kaçarsanız erkek sizden tamamen soğuyabilir.
  5. Sevginizi çok belli etmeyin: Günümüzde ilişkiler neşesiz ve mutsuz olduğu için, insanlar artık sevginin peşinden değil, aksine ilgisini çekenin peşinden koşuyor. Bu nedenle, erkeklere ders verirken, sevginizi çok belli etmemeniz ve onların sizi aramalarını beklemelerini sağlamanız gerekir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments