Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.158,91 0,29%
Çeyrek Altın 1.927,00 0,21%
Bitcoin 440933 -1.82138%
Ethereum 30903 -1.88593%
Yarım Altın 3.854,00 0,18%
Tam Altın 7.789,76 1,41%
Türkiye Finans Kimin? Devletin mi?

Türkiye Finans Kimin? Devletin mi?

ABONE OL
16 Ocak 2023, 19:05:58

Türkiye Finans Kimin? Türkiye Finans Devletin mi? gibi sorularınızın tüm cevabı bu haberimizde.

Türkiye’deki müşterilerinin tümüne ilkeli finansman, yenilikçi ürünler ve yatırım çözümlerini sunan öncü Türkiye Finans kime ait? Siz de Türkiye Finans’ın 2018 kime ait olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin çalışankan, üretken ve paylaşımcı insanları olan bireysel ve şirket sahibi müşterilerimizin hepsine ilkeli finansman, yenilikçi ürünler ve yatırım çözümlerini sunan, bir katılım bankası olanTürkiye Finans kime ait işte Türkiye Finans Bankası ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara kaynak niteliği taşıyan bir sayfa. Siz de sitemizi takip ederek bankalara ait güncel verilere ulaşabiliriniz.

TÜRKİYE FİNANS’IN SAHİBİ KİM?

Katılım Bankacılığının prensipleri doğrultusunda, doğruluk, şeffaflık ve ilkelerinden ödün vermeden tüketim yerine sürekli artan değerler oluşturmayı hedefleyen faaliyetleri vasıtasıyla ürettiği değeri fon sahiplerine, çalışanlarına ve hissedarlarına adil ve şeffaf bir şekilde paylaşan Türkiye Finans Kime Ait? Türkiye Finans, hizmet değeri üretme konusunda her koşulda müşterilerine istedikleri yer ve zamanda, doğru ürün ve hizmetin sunulması, üretilen değerin çalışanlar ve müşteriler ile sağladığı güçlü etkileşimin ürünü olduğuna inanmakta ve bunun için var gücüyle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Tüm müşterilerinin kendini güvende hissetmelerini hedef edinen Türkiye Finans, müşteri deneyimi ve bir çok projesi ile, iş süreçlerinde değişiklik ve iyileştirmeleri hayata geçirmeye başlamıştır. Türkiye Finans, bu dönemde deneyimi, yeni ürünleri, üst düzey teknolojileri ile güçlü bir büyüme rotasına girmiştir. Sürdürülebilir bankacılık hizmetlerini büyük bir başarıyla yürüten Türkiye Finans Katılım Bankası, alternatif dağıtım kanallarından oluşan güçlü hizmetiyle ticari/kurumsal bankacılık, girişimci bankacılık ve bireysel bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesine yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün, hizmet ve çözümler sunmaktadır.

TÜRKİYE FİNANS KİME AİT?

Kalitesi ve çeşitliliği yüksek ürün ve hizmetler sunmanın yanı sıra kar amacı gütmeden toplumsal yatırımlar aracılığıyla daTürkiye’de sürdürülebilir kalkınmayı hedef edinen Türkiye Finans, %100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olarak, Anadolu Finans ile Faisal Finans Kurumu adıyla katılım bankacılığı hizmeti sunan Family Finans’ın 2005 yılında güçlerini birleştirmesiyle kurulmuştur. Türkiye Finans, Türkiye’de ve dünyada sürdürülebilirlik konularında yürütülen inisiyatifleri yakından izlemeye devam etmekte ve hizmet döngüsündeki gerekli olan düzenlemeleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sunmuş olduğu her türlü ürün ve hizmetin geleceğe hizmet etmesini hedeflemektedir. Bir katılım bankacılığı merkezinde yenilikçi ürün ve teknoloji temelinde büyüyen Türkiye Finans Katılım Bankası, ‘Hayata Katılım Bankası’ stratejisi ile katılım bankacılığı sektöründe öncülüğünü koruyarak ve sürekli güçlenerek hizmetlerine devam edecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments