takip et takip et takip et
Gündem

12 Ekim 2020 - 1436 Okunma

Türk ve Azerbaycan bayrağı açtılar

Abone Ol

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANININ MUTLU GÜNÜ

Dünya evine giren AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk ve Hülya Aktürk Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’da Ermenistan işgali altında bulunan topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyona destek vermek amacıyla düğün salonuna ellerinde Türk ve Azerbaycan bayrağı ile birlikte girdi.

Tokat’ta dünya evine giren Mesut ve Hülya Aktürk çifti, Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’da Ermenistan işgali altında bulunan topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyona destek vermek amacıyla düğün salonuna ellerinde Türk ve Azerbaycan bayrağı ile birlikte girdi. Özel bir düğün salonun da evlenen AK Parti Tokat Gençlik Kolları Başkanı Mesut ve Hülya Aktürk çifti, Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’daki işgalini sona erdirmek için başlattığı operasyona, düğünlerinde Türk bayrağı ve Azerbaycan bayrağı açara destek verdi. Çift salona, ‘Çırpınırdı Karadeniz’ türküsü eşliğinde girdi. Çifti bayraklarla gören davetliler ise alkışladı. Azerbaycan’ın her zaman yanlarında olduğunu söyleyen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk, “Azerbaycan bizim ebedi dostumuz ve kardeşimizdir. Bu ilelebet de böyle kalacaktır. Biz de bu mutlu günümüzde Azerbaycanlı kardeşlerimize buradan destek vermek istedik. Her şey çok güzel olacak” dedi. Hülya Aktürk ise, “Kardeşlerimizi hiçbir zaman unutmadık. Bundan sonra da unutmayacağız” diye konuştu.


" Türk ve Azerbaycan bayrağı açtılar konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Türk ve Azerbaycan bayrağı açtılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Türk ve Azerbaycan bayrağı açtılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku