takip et takip et takip et
Turhal

22 Kasım 2019 - 332 Okunma

TURHAL’DA ESNAF ZİYARETİ

Abone Ol

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "Her zaman dediğim gibi, kapımız size açık. Randevuya bile gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz" dedi.

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, ilçe merkezinde  esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla selamlaştı. Yerel seçimlerde söz verdiğini esnafın her zaman yanında olduğunu vurgulayan İlker Bekler, “Henüz can bedendeyken, sorumluluk üzerimizdeyken, ayrım yapmadan, daima siz hemşerilerimizin yanında ve hizmetinde olacağız.Turhallı hemşerilerimizin taleplerini dinleyip çözüme kavuşturacağız. Biz bunun için bu görevdeyiz. Gerek sosyal medyadan, gerekse belediyemize gelerek bizlere ulaşabilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi, randevu almanıza gerek yok. Kapımız vatandaşlarımıza sonuna kadar açık” diye konuştu.


" TURHAL’DA ESNAF ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TURHAL’DA ESNAF ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TURHAL’DA ESNAF ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku