takip et takip et takip et
Gündem

7 Kasım 2019 - 76 Okunma

TURHAL PROTOKOLÜNDEN ORGAN BAĞIŞI

Abone Ol

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler ilçede açılan organ bağış standına ziyaret ederek gönüllü bağışçı oldu.

Turhal’da 3-9 Kasım tarihleri arasında Organ Nakli Haftası dolayısıyla Cumhuriyet Caddesi üzerinde Turhal İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından organ bağışı standı kuruldu. Turhal Kaymakamı Ali Gökay, Belediye Başkanı İlker Bekler, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri standı ziyaret ederek organ bağışında bulundu.

“Binlerce insanın hayata tutunmak için organ nakli beklediğini ifade eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, “Bugün organlarımızı bağışladık. Bir organ bir hayat kurtarıyor. Bizim gibi toplumun önünde olan insanların bu şekilde hayırlı kampanyalara destek vermesi toplumun duyarlılığını arttırıp farkındalık oluşturuyor.

Herkes organ bağışı yapabilir ve organ bağışı kartı sahibi olabilir. Unutmamak gerekir ki, yeni bir hayat ihtiyacı olan birine bir yardım eli uzatmaktır. Bu vesileyle herkesi organ bağışında bulunmaya davet ediyoruz.” dedi.


" TURHAL PROTOKOLÜNDEN ORGAN BAĞIŞI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TURHAL PROTOKOLÜNDEN ORGAN BAĞIŞI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TURHAL PROTOKOLÜNDEN ORGAN BAĞIŞI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku