takip et takip et takip et
Gündem

8 Ağustos 2019 - 227 Okunma

TRT “AKŞAM SEFASI” TOKAT’TA SAHNE ALACAK

Abone Ol

Tokat Valiliği ve Tokat Belediyesi tarafından organize edilen etkinlik için ilimizde bulunan TRT  “Akşam Sefası” program ekibi Vali Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret etti.

Misafirlerini makamında ağırlayan Vali Dr. Ozan Balcı’ya program yapımcısı ve yönetmeni Hasan Yılmaz tarafından programın yayın akışı sunularak, program hakkında bilgiler verildi.

Tokat’a özel olarak hazırlanan “Akşam Sefası” programı Türkiye Radyo Televizyon Kurumunun Arı Stüdyosunda canlı yayınlanacak.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ın tanıtılması ve Tokatlıların keyifli zaman geçirmesi açısından çok güzel bir etkinlik olacağını belirtti.

9 Ağustos Cuma günü saat 21. 00’da Hıdırlık Köprüsü yanı Millet Kıraathanesi önünde gerçekleşecek programda aralarında Tokat türkülerinin de bulunduğu TRT saz ve ses sanatçılarının seslendireceği eserlerle Tokatlılara müzik ziyafeti sunulacak.


" TRT “AKŞAM SEFASI” TOKAT’TA SAHNE ALACAK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TRT “AKŞAM SEFASI” TOKAT’TA SAHNE ALACAK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TRT “AKŞAM SEFASI” TOKAT’TA SAHNE ALACAK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku