Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439699 -0.72428%
Ethereum 31144 0.76132%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Travazol krem ne işe yarar? kullanımı,  Travazol krem fiyatı

Travazol krem ne işe yarar? kullanımı, Travazol krem fiyatı

ABONE OL
07 Ocak 2023, 16:03:07

Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nerede kullanlır? Travazol krem fiyatı ne kadar? Travazol krem hakkında tüm merak ettikleriniz bu haberimizde.

Travazol krem, ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlıklarda kullanılan bir üründür. Bu krem, ciltteki rahatsızlıklara etki etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Kremi kullanımı çok basittir. İlk olarak temiz bir cilt üzerine uygun miktarda krem sürülür ve yumuşak bir masaj yapılarak ciltteki rahatsızlıklara doğrudan uygulanır. Krem, her yaş grubu tarafından kullanılabilir ve cilt tipine göre değişen fiyatları vardır. Özellikle ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili bir çözüm sunan Travazol krem, satış noktalarından ve online olarak da satın alınabilir.

Travazol krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Travazol krem, ciltte oluşan egzama, kaşıntı, kızarıklık ve ağrılı iltihap gibi rahatsızlıklarda kullanılan bir medikal kremdir. Bu krem, yalnızca eczanelerde satılmaktadır ve sadece doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere karşı alerjiniz olması durumunda rahatsızlığınız daha da kötüleşebilir. Travazol krem, deriye zarar veren mantar ve bakteri rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılır. Ancak, uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına ve çocuklarda görülen suçiçeği ve kızamık gibi hastalıklara iyi gelemez. Bu nedenle, Travazol krem sadece doktor tarafından önerilmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır.

Travazol krem Nasıl kullanılır?

Bu kremi mutlaka doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

WH1pm 1560498974 1557

Travazol krem Fiyatı

Reçete ile satılan Travazol krem 42,00 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

Travazol krem ne için kullanılır?

Travazol krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılan bir medikal kremdir. İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat gibi etken maddeleri içerir ve eczanelerde reçete ile satılır. Krem, egzama, kaşıntı, kızarıklık ve ağrılı iltihap gibi durumların tedavisinde kullanılabilir. Ancak kremi doktorunuza danışmadan kullanmamanız önerilir çünkü içerisindeki maddeler alerji yapabilir ve dudakça çıkan uçuk gibi deri hastalıklarına iyi gelmez. Küçük yaşlardaki suçiçeği ve kızamık gibi hastalıklarla da kullanılmaz. Travazol krem, ayak mantarı ve aşırı terlemeden kaynaklanan pişik gibi sorunları da çözmek için etkilidir. Krem günde iki kez uygulanması önerilir.

Travazol Krem Faydaları Neler?

Travazol krem, ciltte oluşan iltihaplı durumların tedavisinde kullanılabilen bir medikal kremdir. Bu nedenle birçok faydası bulunur. Örneğin,

  • Pişik sorunlarını giderir.
  • Vajinal kaşıntılarını azaltır.
  • Cilt lekelerini azaltır.
  • İltihaplı sivilcelerin iyileşmesine yardımcı olur. Ancak, yüzde deri rahatsızlığı görülen bölgeye dikkatle uygulanması gerekir.
  • Güneş yanıkları sonucu oluşan iltihaplı durumların iyileşmesine yardımcı olur.

Bu faydaların yanı sıra, Travazol krem aynı zamanda ayak mantarı ve aşırı terlemeden kaynaklanan pişik gibi sorunları da çözmek için etkilidir. Krem, eczanelerde reçete ile satılır ve günde iki kez uygulanması önerilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments