takip et takip et takip et
Manşet

12 Haziran 2021 - 590 Okunma

TOKAT’TA YOL, PARKE, ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

Abone Ol

Tokat Belediyesi şehrin dört bir yanında parke, yol genişletme ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri planlanan program dahilinde bir yandan parke yol çalışmalarına devam ederken bir yandan da yol genişletme ve asfalt yol çalışmalarını sürdürüyor.

Şehrin muhtelif alanları için planlanan yol, parke ve asfalt çalışmalarının belediye ekiplerince titizlikle takip edilip yürütüldüğünü belirten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yeşilırmak Mahallesi GOP. Bulvarı 4.Sokakta parke tamiri ve Güneşli Mahallesindeki çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Yeşilırmak Mahallesi GOP. Bulvarı 4.Sokakta parke tamiri ve Güneşli Mahallesi Sosyal Bilimler Lisesi yanında asfalt yapım çalışmalarına devam ediyor. Mahalle sakinlerimizin taleplerini öncelikli olarak değerlendirerek çalışma planımıza ekliyor ve anında müdahale ediyoruz. Tespit ettiğimiz tüm noktalarda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.


" TOKAT’TA YOL, PARKE, ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT’TA YOL, PARKE, ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT’TA YOL, PARKE, ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat