Dolar 32,2440 0.04%
Euro 35,0206 -0.02%
Gram Altın 2.432,07 -0,61%
Çeyrek Altın 3.986,00 -0,92%
Yarım Altın 7.971,00 -0,83%
Tam Altın 15.860,45 -0,24%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Tokat’ta Gelin Arabası Önünde Okey Oyunu! Başsavcılık, Viral Olayı İncelemeye Aldı

Tokat’ta Gelin Arabası Önünde Okey Oyunu! Başsavcılık, Viral Olayı İncelemeye Aldı

ABONE OL
12 Eylül 2023, 15:16:33

Tokat’ın Pazar ilçesindeki son derece ilginç bir olay, gelin arabası konvoyunu okey oyunu ile durduran gençlerin videolarının sosyal medyada hızla yayılmasıyla gündeme geldi. Olayın kısa süre içinde viral hale gelmesinin ardından Tokat Başsavcılığı, bu olayı titizlikle incelemeye aldı.

Görüntülerde, gençlerin gelin arabasının önünü okey masası kurarak durdurduğu ve oyunlarına devam ettiği görülüyor. Okey taşlarının tıklamaları ve gülen yüz ifadeleri, olayı daha da ilginç hale getiriyor. Damadın bahşiş teklif etmesine rağmen gençlerin istedikleri miktarı almayı kabul etmemesi, olayın karmaşıklığını artırıyor.

Gelin arabasını durduran gençlerin oyunlarını yarıda bırakıp yolu açmaları ise merak uyandırıyor. Bahşişlerini alınca neden birden yolu serbest bıraktılar? Bu soruların yanıtlarını aramak için Tokat Başsavcılığı, olayın tüm ayrıntılarını araştırıyor.

Olayın neden ve nasıl gerçekleştiği hala net değilken, sosyal medyada olayı yorumlayanlar arasında farklı görüşler bulunuyor. Kimileri olayı espri olarak algılarken, kimileri de gençlerin bu davranışını ciddi bir şekilde eleştiriyor. Başsavcılığın soruşturması ise olayın ardındaki gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışacak. Okey oyununun gelin arabası konvoyunda nasıl bir yer tuttuğu ve gençlerin motivasyonu gibi önemli sorular da bu inceleme kapsamında cevaplanmaya çalışılacak.

2 copy 3 copy 1 3

Tokat’ta Gelin Arabası Önünde Okey Oyunu! Başsavcılık, Viral Olayı İncelemeye Aldı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

DİKKAT!  GAZİ OSMAN PAŞA TOGÜ'DE DÜZENLENEN PANELDE ANILDI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet