Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.249,93 0,48%
Çeyrek Altın 2.343,00 2,27%
Yarım Altın 4.715,00 2,90%
Tam Altın 9.079,61 0,33%
TOKAT’TA EBA DESTEK NOKTASI FAALİYETE GİRDİ

TOKAT’TA EBA DESTEK NOKTASI FAALİYETE GİRDİ

ABONE OL
07 Eylül 2020, 12:32:16

Tokat’ta öğrencilere uzaktan eğitim erişimi sağlamak amacıyla Bedestenlioğlu İlkokulunda EBA Destek Noktası faaliyete girdi.

EBA Destek Noktalarının tanıtımını, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,  canlı yayınla okullara bağlanarak gerçekleştirdi. Bakan Selçuk, program tanıtımında öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti. Bedestenlioğlu İlkokulunda faaliyete geçen EBA Destek Noktasının açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali canlı yayın sonrası konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce uzaktan eğitim erişimine giriş imkanı olmayan ya da giriş yapmakta zorlanan öğrenciler için Bakanlığımızın talimatlarıyla EBA Destek Noktası kuruldu. Bu destek noktamızı çocuklarımız dönüşümlü olacak kullanabilecekler. Bu sayede öğrencilerimiz internet imkanından rahatlıkla faydalanabilecekler.” dedi.

Canlı yayınla EBA Destek Noktalarına bağlanan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise, “Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için belirli illerde EBA Destek Noktaları oluşturduk. Bu sayede teknik donanıma ihtiyacı olan öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçları karşılanmış olacak.” dedi.

Tanıtım programının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, EBA Destek Noktasından faydalanan öğrencilerle sohbet etti.

tokatta eba destek noktasi faaliyete girdi
DİKKAT!  REŞADİYE'DE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler