takip et takip et takip et
Gündem

5 Aralık 2019 - 328 Okunma

TOKATLI GÜZELLİK UZMANI ANTALYA’DA BEĞENİ TOPLADI

Abone Ol

Başkan Ulaşlı: “Kuaförlük ve güzellik hizmetlerinin birçok büyük şehirden daha ileri seviyede olduğunu söyleyebiliriz.”

Tokat Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Turan ULAŞLI 18-21 Kasım tarihlerinde Marmaris’te düzenlenen ZFC Plus Professionel Make Up Akedemisi’ne katıldıklarını duyurdu. Tokatlı Güzellik Uzmanı Hafize KAS ile birlikte katıldıkları etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Ulaşlı, “2019-2020 profesyonel makyaj uygulamaları Kuaför ve Güzellik Salonları tarafından büyük ilgi gördü.” ifadelerine yer verdi.

Tokat’ı temsilen Güzellik Uzmanı Hafize KAS ile katıldıkları etkinlikte Hafize Kas’ın sahne showlarının büyük beğeni topladığını vurgulayan Başkan Turan ULAŞLI “mesleğimizdeki her türlü eğitim ve yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Meslektaşlarımız Tokat halkımız için kaliteli hizmet verme konusunda her türlü fedakarlığı göstermekteler. Kuaförlük ve güzellik hizmetlerinin birçok büyük şehirden daha ileri seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Meslektaşlarımızın ve üyelerimizin eğitim ve yeniliklerde her zaman destekçisi ve arkasında olmaktayız.” diye sözlerini bitirdi.


" TOKATLI GÜZELLİK UZMANI ANTALYA’DA BEĞENİ TOPLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKATLI GÜZELLİK UZMANI ANTALYA’DA BEĞENİ TOPLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKATLI GÜZELLİK UZMANI ANTALYA’DA BEĞENİ TOPLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku