takip et takip et takip et
Gündem

5 Kasım 2019 - 310 Okunma

TOKATLI FOTOĞRAF SANATÇISI ÖDÜLÜNÜ ALDI

Abone Ol

Türk Hava Yolları’nın düzenlediği ‘Skylife Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmada Tokat’ta çekilen topçam çiçek balı fotoğrafı ile altın madalya kazanan Süleyman Üzümcü'ye ödülünü Engin Altan Düzyatan takdim etti.

“Keşfet” temasıyla bu yıl uluslararası alanda üçüncüsü düzenlenen ‘Skylife Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı’nın katılımıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen yarışmada, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) kategorisinin Altın Madalya kazananı Tokatlı Süleyman Üzümcü oldu. Süleyman Üzümcü ödülünü Engin Altan Düzyatan’ın elinden aldı.

Yarışmaya ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaşan Tokatlı Süleyman Üzümcü, “Fotoğrafı çekerken arıların gözünden dünyaya bakmayı hedefledim. Tabi kolay olmadı onların gözünden bakmak elimi arı soktu bu sırada ama bu güzel kareyi çekmeye değerdi. Fotoğraf çektiğim anlarda dış dünya ile iletişimim kopar genelde. Seviyorum fotoğraf çekmeyi. Her bir fotoğraf karesi gün gelecek tarih olacak. Tarihe bırakılan her bir kanıt kıymetlidir. O yüzden hayat çekmeye değer diyorum. Her koşulda İnsana kendini özel hissettiren, fotoğraf sanatına büyük katkı sunan Türk Hava Yolları ailesine, bu organizasyonun iş ortağı TFSF’ye ve başkanımız Sefa Ulukan’a, Fiap Başkanı RiccardoBusi‘ye, üstadımız İzzet Keribar’a, kıymetli bakanlarımız Ziya Selçuk, Mevlüt Çavuşoğlu’na ve Engin Altan Düzyatan’a çok teşekkür ediyorum. Başarı gösteren tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.


" TOKATLI FOTOĞRAF SANATÇISI ÖDÜLÜNÜ ALDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKATLI FOTOĞRAF SANATÇISI ÖDÜLÜNÜ ALDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKATLI FOTOĞRAF SANATÇISI ÖDÜLÜNÜ ALDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku