takip et takip et takip et
Gündem

9 Ekim 2020 - 915 Okunma

TOKAT’IN SAĞLIK SORUNLARI BAKAN KOCA’YA İLETİLDİ

Abone Ol

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret eden Tokat Milletvekili Yücel Bulut, pandemi dönemindeki özverili ve fedakârca çalışmalarından dolayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür etti. Bulut, Bakan Koca’ya Tokat’ın sağlık sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin bilgi sundu.

İLİMİZİN SORUNLARINI GÜNDEME GETİRDİK

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Yücel Bulut, “Ülkenin ve dünyanın içinde bulunduğu bu zor süreçte, özverili ve fedakarca çalışmaları nedeniyle Bakan Koca’ya şükranlarımızı sunduk. Aynı zamanda Tokat ilimizde vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri aktarmak fırsatı bulduk” dedi. MHP’li Bulut açıklamalarında şunları söyledi:

DEVLETİMİZ ÖRNEK BİR MÜCADELE VERİYOR

“Aktardığımız her konuda yüksek bir ilgi ve ihtimam gösteren sayın bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu büyük mücadelenin devletimizin bütün dünyaya umut olacak ve bu melaneti ortadan kaldıracak etkili bir aşı çalışmasıyla taçlanacağına inanıyorum. Bugüne kadarki hizmetleri nedeniyle tekrar şükranlarımı sunuyorum. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

TEYAKKUZ HALİNDE OLMALIYIZ

Pandemi sebebiyle vatandaşların tamamının teyakkuz halinde olması gerektiğinin altını çizen Bulut, “Tüm tedbirleri devletten beklemek, tüm sorumluluğu yetkililere atmak doğru bir tutum değildir. Salgın hastalıklara karşın tüm vatandaşlarımızın dikkatli olması, sosyal mesafeye uyması, hijyen konusunda hassas olması ve mutlaka maske takması gerekmektedir. Bu küresel sorun ancak böylece aşılabilir. Bize düşen ilimizin sağlıkla ilgili kamunun yapması gereken çalışmaları takip etmek, atması gereken adımlar konusunda önerilerde bulunmaktır.” diyerek açıklamasını tamamladı.


" TOKAT’IN SAĞLIK SORUNLARI BAKAN KOCA’YA İLETİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT’IN SAĞLIK SORUNLARI BAKAN KOCA’YA İLETİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT’IN SAĞLIK SORUNLARI BAKAN KOCA’YA İLETİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku